Aks.identohet tenori që këndonte himnin në protestat e opozitës, ja gjendja e tij

Ditën e sotme, është aksi.dentuar tenori i Partisë Demokratike Rudin Sata. Ai është aksi.dentuar në.

Deklarata e fortë/ Ngjela plas bom.bën: Do dëgjoni tm.erre të mëdha, janë gjetur…

Avokati i njohur Spartak Ngjela, nuk ndalet së surprizuari me deklarat e tij. Mbrëmjen e.

Basha vizitë të shpejtë në Shkodër, zbulohet arsyeja dhe biseda me “personin e veçantë”

Ditën e sotme, Basha ishte në Malësinë e Madhe, por u ndal edhe në Shkodër..

“Kanë ardhur ditët e fundit”, Artan Fuga ngre alar.min, zbulon lëvizjen e politikanëve

Akademiku Artan Fuga nuk i ka kursyer asnjëherë kriti.kat e tij ndaj politikanëve. Përmes një.

Gent Cakaj që nuk njihnim/ Ua kalon edhe kolegëve për vjedhjen hapur, tenderi i ri që e nxori zbuluar

Mesa duket edhe Gent Cakaj është infektuar nga sëm.undja e eprorëve të tij, apo edhe.

Rajsi humbi jetën, p.ërlotet Saimir Tahiri, tregon lidhjen që kishte me të

Saimir Tahiri, ka reaguar për ndarjen nga jeta para kohe të kryetares së FRESH në.

Saimir Tahiri dedikim rrëqethës për Rajsin që humbi jetën dje: Punuam gjatë bashkë, tani jam pa fjalë

Një dedikim mjaft prekës i ka kushtuar kryetares se FRESH Saimir Tahiri e cila u.

Fotot nga aksidenti ku humbi jetën Rajselda, nuk njihej, policia nuk e identifikonte dot. Flet dëshmitari

Ndarja nga jeta para kohe, në lule të rinisë e kryetares së FRESH në Tiranë,.

U shua vetëm 22-vjeç, miqtë nuk mbajnë l.otët për Rajsin: U largove shumë herët

Një a.ksident ditën e djeshme la pa jetë kryetaren e FRESSH në Njësinë 6, Rajselda.

Nis lufta për postin e Presidentit në PS, ja pretendentët për t’i zënë vendin Ilir Metës

Lobime, presione dhe pazare për vendin që do të lërë bosh Ilir Meta, njerëzit nga.