‘Zoti na ndihmoftë’. P.l.as di.n.amiti në Dhërmi, banorët të al.armuar, bëjnë lutjet e fundit…pamjet të f.o.rta nga shtëpitë e shk.atërruara….

Sezoni turistik tashmë është në prag përfundimi dhe në zonat bregdetare ka nisur prishja masive.

Tr.agjike/ Pë.r.plasen 4 makina me njëra-tjetrën, biçikleta mes tyre…

Një ak.sident masiv ka ndodhur në qytetin e Fierit paraditen e sotme në rrugën “Ramiz.

Ur.gjente/ Akademiku zbulon ku ndodhen provat e tentativave për dj.egien e Kuvendit

Akademiku Artan Fuga ka reaguar lidhur me deklaratën e Presidentit Meta për djegien e Kuvendit..

Zbardhet e vërteta/ Iu bë a.t.entat, shkodrani vëllai i deputetes, ja emri i vërtetë

Eldin Dergjini bosi i makinave të luksit është vëllai i deputetes Ambra Borova, e futur.

Detaje të fo.rta/ Makina e blindit me targa ruse nuk u ak.sidentua, e vërteta është tjetër, ja ‘kush’ ia shpëtoi kokën 34-vjeçarit

U duk si një ak.sident rrugor i një makine të blinduar me targa ruse me.

Pr.otesta/ Kryebashkiakja Ademi nxjerr prapaskenat e errëta: Ja pse nuk u paguan punonjësit, fajtor…

Kryetarja në detyrë e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka reaguar pas pr.otestës së punonjësve të.

Sk.andal/ Finalizohet vjedhja më e madhe në histori, pak metra pas…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se miratimi i dy koncesioneve, ai i rrugës.

Ur.gjente/ Historiani ngre a.l.armin: Në datat 22 deri në 26 do na…

Historiani Arben Llalla ka paralajmëruar se në datën 22-26 shtator trupat speciale greke do të.

‘Kurrë mos u ngopshi, do të ng.rihen…’. Sho.kon deputeti, nxjerr marrëveshjen e fsh.ehtë: Shqiptarët duhet ta dinë…

Deputeti Myslim Murrizi ka deklaruar se qeveria dhe opozita duan të bëjnë vetëm marrëveshje për.

Tr.agjedi / Vajza 2 vjeçe ‘v.r.et’ padashje mamanë, 21 vjeçaren e gjen burri, th.yen…por pa sukses…

Një nënë e re ka ndërruar jetë në moshën 21-vjeçare për shkak një incidenti që.