Zbulimi i madh, del foto, ja kush janë anëtarët dhe ‘koka’ e grupit të KÇK

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto, në të cilën, sipas tij, bëjnë pjesë anëtarët.

Pamje të rë.nda/ I mbuluar nga gjaku dhe i shtrirë në tokë, ja si u gjet pronari brenda në lokal…dëshmia e tij të dr.ithëron

Erion Çollaku, pronari i një lokali në fshatin Dunicë të Pogradecit, u dhu.nua mbrëmjen e.

“Kur ishim të vegjël…’/ Bashkë në ceremoni, zbardhen babutat e Ramës me Bashën, reagimi i të ftuarve është epik (Bisedat)

Kryeministri Edi Rama dhe kreun i PD Lulzim Basha mbrëmjen e djeshme kanë qenë të.

Lajm i fundit/ Zbulohet megaska.ndali, ja si i vodhi 400 milionë lekë Kryebashkiaku i Ramës…

Nuk kanë të sosur telashet dhe paligjshmëritë në rrugëtimin e biznesit politik të Mark Babanit,.

Vjen paralajmërimi i fo.r.të nga Vangjel Dule, Edi Ramës do i ndodhë ‘gjëma’

Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule, i ftuar në “Zonë e Lirë”, deklaroi se mandati i.

Lajm i fundit/ Ish-deputetja e PS pl.as bom.bën: Ne kemi vr.a.rë…

Ish-deputetja e PS-së Ledi Shamku kritikoi vendosjen e portreteve të dëshmorëve të Luftës Nacional-Çlirimtare si.

Lajm ur.gjent/ Zbardhet dosja që ‘fu.n.dos’ Bashën, ja ‘i penduari’ që rrëfen gjithçka për lobimin rus….si u fshehën lekët…

Hetimi financiar për lobimin prej 675 mijë dollarësh me kompaninë “Muzin Capitol Partners”, ka çuar.

Dalin fotot/ Me leckë në dorë, Kryeministri habit fansat, fshin dhe lan shtëpitë e përmbytura…

Kryeministri Boris Johnson ka mbërritur në Derbyshire-in e goditur nga përmbytje masive teksa pjesë të.

Oh zot/ Pl.as a.r.ma në mes të kryeqytetit, br.eshëri pl.umbash mbi 4 vetë, pë.rgjaket lokali i njohur….(Video)

Një pë.r.plasje me ar.më ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në hyrje të klubit të natës.

“Alo policia, komshiu im fsheh…”. Policia aksion blic, tm.errohet nga ajo që zbulon, priste tjetër gjë…(Ua ça tm.erri)

Një informacion i ardhur ngë qytetarët ka bërë që policia të kryejë kontroll blic në.