“Ajo po na kë.r.cënon se do na…”. Mësuesja terr.orizon nxënësit dhe kolegët, ata i nxjerrin videon tr.onditëse….

Ditën e djeshme, nxënësit e shkollës “Emin Duraku” në Prishtinë, janë mbledhur dhe kanë hedhur.

“Mora 625 mijë dollarë në favor të…”. Ish-deputeti i PD bën deklaratën bo.m.bastike

Ish sekretari i Pergjithshem demokrat Arben Ristani shprehet se ai dhe as financieri i PD.

Ajo po përballet me emisionin më të vështirë gjatë gjithë jetës, historia e kësaj nëne përlot prezantuesen dhe gjithë shqiptarët

Ka qenë emision i vështirë sot për gazetaren dhe moderatoren e emisionit “Me zemër të.

Del me zë dhe me figurë, mjeku ngre al.armin: Situata është shumë k.e.q, ja ç’do na ndodhë…(Video)

Largimi masiv i mjekëve drejt emigrimit po boshatis edhe qendrat spitalore në Tiranë. Presidenti i.

Spartak Ngjela bën thirrjen imediate: Duhet ur.gjentisht të ngrihet ***, kr.imi po na….

Avokati Spartak Ngjela deklaron se k.r.imi kurrë nuk mund ta luftojë k.r.imin ndërsa më tej.

“Ç’më bën maskarenjt, s’i ndjej më …”/ Fjalët e fundit të Andi Malokut pak para se të jepte shpirt, mamaja br.itma, ngre në këmbë spitalin

Ditën e djeshme ndërroi jetë shoferi i prokurorit Arjan Ndoja që mbeti i pl.agosur pas.

Lajm i dhi.mbshëm/ Vd.es këngëtari dhe kompozitori që e donim aq shumë

Këngëtari dhe kompozitori italian Fred Bongusto ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 84.

Lajm i fundit/Pas dëshmisë së Kejvinës, Redjan Rraja del para gjyqtarëve, bën kërkesën absurde

Redjan Rraja ka apeluar në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rë.nda, masën e sigurisë.

Lajmi fundit/ Ky ska.ndal po ndodh tani në Shkodër, PD sapo de.noncoi rastin e rë.ndë

Dega e PD në Shkodër thotë se mësuesit e qytetit të Shkodrës “akoma nuk kanë.

Arr.estoi djalin e ‘kokës’ së ba.ndave, del video e tm.errshme, ja si vr.itet polici brenda 30 sekondash….(Oh zot)

Ky është momenti tr.onditës, kur një punonjës policie në Meksikë ekzekutohet nga dy persona. Punonjësi.