Damian Gjiknuri me vilë 280 mijë euro, pasuria e dyshimtë pritet të “fundosë” ish-ministrin e PS

Ish-ministri i Infrastrukturës, Damian Gjiknuri, është pronar i një shtëpie gjigande, me sipërfaqe 200 m2,.

Dëshmia e fortë e ish Policit të Elbasanit: Na p.ërplasën dhe…telefonata që më lajmëroi për v.dekjen e Kolit

Ish-numri dy i Policisë së Elbasanit, Gjergji Oshafi, ka dëshmuar mbi 1 orë,për p.ë.rplasjen e.

Skandali me sigurinë ushqimore, reagimi i ministrisë për të vënë duart në kokë

Sipas tyre nuk ka vend për alarm! Pas rasteve skandaloze të denoncuara në disa emisione.

Të gjithë duan punë në shtet, deri në 22 aplikime për një vend pune

E rëndësishme është që duan të punojnë. Të punosh në administratën shtetërore është një ëndërr.

Një femër sfidon Arta Markun, kush është Fatjona Memçaj që kandidon për Kryeprokurore të Përgjithshme

Sot u bë publike. Fatjona Memçaj është emri i ri i kandidates për postin e.

“Veliaj fiton, Tirana humbet”, Shtojcat ‘gjigande’ në periferinë e kryeqytetit

“Veliaj fiton — Tirana humbet” kjo duket që të ndodhë më 30 Qershor 2019. Ky binom nuk.

Grabitja në Rinas/ Berisha: Dështim spektakolar, Elona i nxorri blof horrat

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas telefonatës që e akuzuara për përfshirjen në grabitjen e.

Ish-deputeti ‘zbërthen’ frikën e Ramës, as në dush nuk e heq antiplumbin

Ish-deputeti democrat Edi Paloka ka bërë një koment ironic lidhur me vizitën e Kryeministrit Edi.

Rama nga Malësia e Madhe ja lë fajin opozitës: Pengon hapjen e negociatave

Kryeministri Edi Rama në takim me qytetarët e Malësisë së Madhe, është shprehur se opozita.

Artan Hoxha flet me emra: Ju tregoj kush është ky person nga Shkodra me maskë dhe automatik

Nga Artan Hoxha Me ne fund nje lajm i mire nga Shkodra. Kur do ky.