U pë.r.dhunua br.utalisht, nëna e 4 fëmijëve rrëfen tm.errin: Vajzës i pr.eva flokët dhe…

Nënë e katër fëmijëve, sot 57 vjeçe, ajo është një nga vi.ktimat e dhu.nës seksuale.

Rama ‘fsh.ikullon’ ministra e deputetë, zbardhen mesazhet në Whatsapp, i kap duke shf.rytëzuar…

Kryeministri Edi Rama është shprehur me kr.itika për ministritë dhe deputetët në lidhje me letrat.

Lajm i fundit/ She.rr te ‘Hipoteka’, pl.as k.e.q mes shefave…e pëson…

Një re.voltë ka shp.ërthyer mëngjesin e sotëm në institucionin e Hipotekës në Vlorë nga ana.

‘Shkeli Kushtetutën’. Komisioni i Venecias ‘fr.i.këson’ Metën, Presidenti merr vendimin, në orën 5 do…

Presidenti i vendit Ilir Meta ka paralajmëruar se do të zhvillojë një konferencë me gazetarët.

Komisioni i Venecias tr.ondit Shqipërinë: Ja ç’do ndodhë më 11 tetor

Ekipi i Komisionit të Venecias ka zhvilluar paraditen e sotme një takim me anëtarët e.

Dy pleqve iu vi.dhet pensioni, ja si arkëtarja përdorte këtë skemë për t’iu marrë lekët qindra pensionistëve…

Emisioni ‘Fiks Fare’ ka përcjellë për teleshikuesit një sk.andal lidhur me v.j.edhjen e pensioneve të.

2 vite në lu.ftë për jetën, Rama ndan sot historinë e tr.ishtë

Një grua nga Novosela është operuar me sukses nga një tumor në tru në pavionin.

Lajm i fundit/ V.d.es futbollisti i kombëtares

Një lajm i trishtë na vjen nga bota e futbollit. Portieri i kombëtares së Curaçaos,.

Ça tmerri/ Polici v.r.et dy vajzat e vogla dhe pl.agos rë.ndë gruan, zbulohet shkaku…

Tre persona kanë humbur jetën dhe një tjetër është pl.agosur rë.ndë pas një s.u.lmi me.

Mjekët ngrenë sërish al.armin: 5 vd.ekje, ndaloni ur.gjentisht përdorimin e…

Shoqata Amerikane për Mjekësi u bëri thirrje amerikanëve të ndalojnë përdorimin e cigareve elektronike të.