Merr fund/ Ja kush është biznesmeni i njohur që ka makinën e bërë ‘shosh’ nga pl.umbat, e njihni të gjithë

Rreth një javë më parë në Shkozet të Durrësit, mbi makinën, me të cilën ishte.

Publikohet fotoja që po bën namin/ Deputeti i PS al.armon qytetarët, gjithçka ndodh pak metër afër zyrës së Ramës

Jamarbër Malltezi, kreu i Departamentit të Mjedisit në PD, ka publikuar në rrjet një foto.

Shp.ërthen megaskandali/ Ish-ministri pl.as skemën korruptive: Ja si u kërkohej ryshfet *****

Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, përmes rrjeteve sociale, ka de.noncuar ko.rrupsionin e administratës shtetërore me.

Ministri Lleshaj sapo ‘gro.posi’ Ramën, nxjerr sekretet: Ja si po e përdorim….

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka qenë sot bashkë me aktorë të tjerë të rëndësishëm.

Lajm i fundit/ Tm.errohet Shqipëria, të.rmeti go.det sërish, ul.ërima dhe pa.nik, ata ishin në gjumë kur ‘iu shk.undën’ shtëpitë…

Tre lëkundje të.rmeti janë regjistruar në rajonin e Korçës gjatë orëve të natës. Instituti i.

Gazetari nuk përmbahet, gati ta go.dasë, ish-presidenti i fri.kësuar: Nuk zgjidhet kështu…Shihni reagimin epik të tij

Gazetari Denis Dyrnjaja në diskutim me ish-presidentin Bujar Nishani ak.uzon qeverisjen demokrate për oligarkët. Sipas.

Video/ E pamundur të mos qash, publikohet momenti kur Alvini takohet me familjen, pas tm.erreve vogëlushi në krahët e motrave…

Është e vështirë të mos ndjesh asgjë teksa shikon një vogëlush që pas shumë vitesh.

Pas Kajmakut dhe Pjetrit, deputeti pl.as sk.andalin më të madh të ndodhur ndonjëherë: Ky kryebashkiak thith dr.ogë, është i lidhur me….

Deputeti Lefter Maliqi ka paralajmëruar bërjen publike të një tjetër ska.ndali si rastet “Kajmaku” apo.

Rast em.ergjent/ Mblidhet me shpejtësi Komisioni i Mbrojtjes Civile, ja ç’po ndodh, moti po shkakton….

Reshjet e dendura të shiut që kanë përfshirë vendin gjatë dy ditëve të fundit, kanë.

Tm.err dhe pa.nik/ Po jepej shfaqja, bie tavani i godinës, ka të pl.agosur (Video)

Disa anëtarë nga publiku u plagosën pasi çatia e Teatrit Piccadilly në Londrën qendrore u.