Sapo kishte nisur karrierën dhe ishte bërë i famshëm, aktori 20-vjeçar gjendet pa shenja jete papritur

Vdes papritur në moshën 20-vjeçare aktori i njohur i serialit “The Goldbergs”, Jackson Odell. TMZ shkruan.

Përparim Kabo letër të hapur Abdyl Bej Frashërit: “Ti harxhove pasurinë për Shqipërinë, sot këta harxhojnë pasurinë e shtetit për vete”

I nderuar burri i shtetit, Abdyl Bej Frashëri, Më ndje që po të prish qetësinë.

Kinematografia në zi, humb jetën aktori i njohur 47-vjeçar. E gjeti e dashura në korridor

Nje tjeter lajm i trishte per boten e kinematografise vjen kete te premte te zeze..

U shpreh pro ndërtimit të kullave te Teatri i ri, aktori i njohur shpërblehet mirë nga Rama

Këshilli i Ministrave ka zyrtarizuar në mbledhjen e sotme emërimin e aktorit Erion Isai drejtor.

Presidenti Donald Trump nderon Nexhmije Pagarushën, ja çfarë ka bërë

Shqipëria feston sonte ditëlindjen e “Mbretëreshës” së këngës shqiptare, Nexhmije Pagarusha. Mësohet se me rastin.

Elsa Lila akuzohet rëndë nga artisti i njohur shqiptar, ai e “degjeneron” publikisht…

Fatkeqësisht e drejta e autorit vijon të jetë një problem në artin shqiptar dhe rasti.

“Me Edi Ramën isha e dashuruar, por ai nuk më ka dashur!”

Ornela Vorpsi ka ardhur në Shqipëri. E ftuar në takimet Letërsia dhe Qyteti, përballë dy.

E rëndë/ Ndahet nga jeta në moshën 35-vjeçare aktori i famshëm i telenovelave turke

Ditë e zezë për kinematografinë turke. Mësohet se mbrëmjen e djeshme, ka ndërruar jetë në.

Arti në zi! Vdes artisti i mirënjohur shqiptar (video)

Tjetër humbje e madhe për muzikën shqiptare! Mësohet se pas një karriere të gjatë në.

Veprimi i fundit i Teodor Kekos kur mësoi se nuk i kishin mbetur shumë ditë jetë! Do të qani!

Poezia e fundit! Mos e humbisni! Teodor Keko, njeriu i madh i letrave të vogla..