Si iu dorëzua Ornella Muti sharmit të Adriano Celentanos dhe e ndau nga gruaja

Ikona Adriano Celentano është një kënëgtar rock-u, një argëtues, aktor dhe muzikant. Sapo i përmendet.

Debati në rrugë që zgjati vetëm 60 sekonda, si e vrai infermieri me një plumb kokës vajzën që e refuzoi

Tragjedia nje dite me pare, ku mbeti e vrare studentja e vitit te trete te.

Një digë për të shpëtuar Xhaminë e Plumbit në Shkodër

Më në fund një projekt për të shpëtuar Xhaminë e Plumbit në Shkodër nga përmbytjet..

Një atdhetar ndryshe…

Kushtue atdhetarit, nga trevat shqiptare të Malit të Zi, Shtjefen Ivezaj Nga Pjeter Logoreci Mbas.

Vdekja tronditëse, seriali i njohur turk në zi. “Maral” qan si fëmijë… (foto)

Një vdekje e papritur në aksident e një pjesëtari të ekipit të serialit “Historia jonë” që po.

Aktorja shqiptare tregoi abuzimin seksual, Arnold Schwarzenegger: I shokuar, po ta dija…

Ishte shokuese te mesoje se aktorja shqiptare Eliza Dushku ka pasur nje eksperience te hidhur.

E mbani mend Rudinën e “edhe akullore edhe çokollatë”? Ja si duket ajo sot (foto)

E kush e harron batutën e famshme “edhe akullore edhe çokollatë” e thënë nga Rudina.

Tronditet Hollivudi! Aktorja shqiptare rrëfen se e kanë përdhunuar: Kur isha 12-vjeç…

Aktorja e famshme me origjinë shqiptare, Eliza Dushku ka tronditur Hollivudin me deklaratën e saj.

“Rexhep të kam gjithmonë në krahë”, valltarja tregoj pengun më të madh të mjeshtrit Rexhep Çeliku

Diten e sotme, po mbahen homazhet per mjeshtin e valles shqiptare Rexhep Celiku, i cili.

“Edhe pse rëndë, ju e gëzuat”, këngëtarja i shkruan Metës, fjalë prekëse për Rexhep Çelikun

Vdekja e parakohshme e mjeshtrit te valles shqiptare, Rexhep Celiku, tronditi mbare opinionin publik shqiptar.