Burri i kërkon live fëmijën e tretë, reagimi i këngëtares shqiptare pushton rrjetin: Seriozisht e keni ju?

Reagimi i saj ishte epik, ku mësoi live në emision se bashkëshorti i saj kërkonte.

Gazetarja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë: E nisa ditën me të qeshura të mëdha, por pak minuta…

Një ngjarje e trishtë i ka ndodhur gazetares dhe këngëtares së njohur shqiptare, e cila.

Mbretëresha duke u … më Zotin/ Bëhet zbulimi i madh – FOTOT

Portreti i Leda-s, mbretëresha e bukur e Spartës, ndërsa mbarsej nga Jupiteri, mbreti i perëndive.

Arratisja e Gruevskit nga Maqedonia, ja si e komenton Meta

Presidenti Ilir Meta foli në “Open” edhe për lajmin se ish-kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski.

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë artisti i njohur shkodran

Një lajm i keq për artin në Shqipëri, artdashësit por jo vetëm. Një zë i.

Përkushtimi shpirtnor i një artisti, kushtuar mjeshtrit të pikturës Pjerin Sheldija

Nga Pjetër Logoreci Si e gjithë Shqipnia edhe Shkodra ka shumë vende që mahnisin nga.

Aktori i humorit rikthehet në “Portokalli”: S’më ndahet shpirti

Erand Sojli, aktori i njohur i humorit rikthehet ditwn e diel në spektaklin “Portokalli”. Aktori.

Sot Ergi ka ditëlindjen, fjalët e të atit dhe motrës do t’ju këpusin shpirtin: Pash njat Zot, çohu, Bir!

Largimi parakohe i Ergi Dinit ishte një lajm që i tronditi të gjithë, jo vetëm.

Kinematografia në zi, ndahet nga jeta aktori i madh

Është ndarë nga jeta në moshën 76-vjecare aktori i njohur i kinematografisë botërore, Scott Wilson..

Habit aktori: Në Shqipëri s’jam ndjerë asnjëherë si në shtëpi, nesër largohem

 Ai është nga aktorët e rinj që ka guxuar edhe në disiplina të tjera të.