A e njihni gruan në këtë foto? Është një personazh i shquar dhe krenari e Shkodrës (foto)

Kur flasim për humorin shkodran, vlerësim i madh shkon dhe për aktoren e njohur Zyliha.

‘Çdo Shqiptar krijon nji Shqipní mbas qejfit të vet’

Nga Ernest Koliqi – Fjalë e foli… Shqiptarve, përgjithësisht, u pelqen politika. Jo aqë ajo qi.

Aktorit të njohur i futen në shtëpi dhe i marrin sende me vlerë marramendëse

Grabitet shtepia e nje aktori ne Itali. Hajdutet i jane futur ne shtepi aktorit duke.

Kjo është shqiptarja që u bë femra më e zgjuar në planet, ja pse e gjithë bota përulet para portretit të saj

Pa dyshim që shqiptarët kanë lënë gjurmët e tyre kudo në botë. Pak e njohur.

Deklarata rrëqethëse e Rita Gjekës për Tani Banushin, deputeti i LSI reagon me fjalë të mëdha

25 vite pas vdekjes së aktorit të njohur të humorit shkodran, Tano Banushi, eshte dikush.

25 vjet pas trishtimit për aktorin Tano Banushi, Rita Gjeka bën deklaratën rrëqethëse

25 vite pas vdekjes së aktorit të njohur të humorit shkodran, Tano Banushi, eshte dikush.

Robert Ndrenika shpërthen ndaj analistit Andi Bushati: Gjej vrimë ku të futesh…

Aktori  Robert Ndrenika ka reaguar me një status në rrjetet sociale për gazetarin Andi Bushati,.

Fadil Hasa nuk jeton më, flet Aishe Stari: Ja pse u tërhoq kur humbi PD. Tregon për ditët e fundit të jetës së aktorit

Intervista/ Pse ishte shkëputur Fadil Hasa nga skena? Çfarë ndodhi me të? Fadilin nuk e.

Ndrenika tallet keq me Bashën: Eja t’i vëmë minat kullës te…

Pas deklaratave të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha për teatrin, aktori i njohur Robert.

Sulmet e Ramës së LSI, reagon ashpër Robert Ndrenika: Ore Luan të dija informator, por më dole …

Mëngjesin e sotëm deputeti i LSI, Luan Rama ka reaguar në rrjetin social Facebook për.