Vajza e aktorit Ilis Shyti na përloti të gjithëve, historia e saj që askush nuk do donte ta dëgjonte

Arratisja e vëllait të tij, që edhe sot jeton në SHBA, u bë edhe “Shpata.

Kjo që ndodh në Shkodër është e tmerrshme, ai e la amanet para se të ikte, por shikoni gjendjen

Varri i Kolë Idromenos tek varrezat katolike të Rrmajit po shkon drejt degradimit. Në shumë.

I ra dollapi në kokë, këngëtarja shqiptare flet për herë të parë pas daljes nga spitali

Këngëtarja e njohur Nexhmije Pagarusha disa dite me pare u shtrua me urgjencë në spital,.

Sot i japin lamtumirën e fundit Fadil Hasës, miqtë dhe të afërmit duke qarë prekin gjithë shqiptarët

Artistë nga i gjithë vendi i japin sot lamtumiren e fundit artistit të ndjerë Fadil.

“Na bërë të qajmë…”, Artjola Toska prek të madh dhe të vogël për Fadil Hasën

Legjenda e estradës shqiptare Fadil Hasa u nda dje nga jeta në moshën 78-vjecare pas.

Biznesmeni i njohur shqiptar: Fadil Hasën e kishit harruar, sa iku, vrapuat me statuse e foto dashurie…

I jepet lamtumira e fundit aktorit të humorit, Fadil Hasa. Ikona e estradës shqiptare u.

“Fadil Hasën ta donit dhe ta vlerësonit sa ishte gjallë! Para pak ditësh aktori ishte…”

Sot i jepet lamtumira e fundit aktorit të madh të humorit, Fadil Hasa. Legjenda e.

Djali i Sali Berishës prek të madh dhe të vogël për Fadil Hasën

U nda sot nga jeta aktori i mirënjohur i estradës shqiptare Fadil Hasa. Ikona e.

Sonila Meço publikon videon rrënqethëse të Fadil Hasës, ishin momentet kur aktori i humorit…

Eshtë nda sot nga jeta aktori i mirënjohur i estradës shqiptare Fadil Hasa. Ikona e.

Berisha mesazh prekës për ndarjen nga jeta të Fadil Hasës, ja lidhja e veçantë mes tyre

Ish kryeministri Sali Berisha i ka kushtuar nje mesazh prekes ngushellimi per ndarjen nga jeta.