“Më pyeti një mik nëse jeton Fadil Hasa apo jo”. Mesazhi prekës për legjendën e humorit shqiptar

U nda sot nga jeta aktori i mirënjohur i humorit Fadil Hasa. Legjenda e humorit.

Fadil Hasa nuk jeton më, jepet lajmi i rëndësishëm për ata që e deshën shumë

Aktori i mirënjohur i humorit shqiptar Fadil Hasa u nda sot nga jeta në moshën.

Shuhet dhe një yll, ndërron jetë shqiptari i njohur i Hollywood

Është ndarë nga jeta regjizori i njohur shqiptaro-amerikan, që dikur la botën e filmave për.

Aktori Bujar Asqeriu shpërthen keq: Boll, nuk më përdor as PS dhe as PD. Nga ajo godinë që vdiqën shokët e mi më duket se…

Aktori i mirënjohur Bujar Asqeriu sqaron pozicionin e tij përfundimisht në lidhje me çështjen e.

Shuhet komandanti i parë i nëndetëses, mesazhi i dhimbshëm

U nda sot nga jeta njëri nga komandantët e parë të nënëdetëseve shqiptare Dr. Aleko.

Ja pamjet që tregojnë si u përplas aktori i njohur dje dhe u plagos (video)

Aktori i njohur i Hollivudit George Clooney u perfshi te marten në një aksident të.

Këngëtarja e madhe Nexhmije Pagarusha përfundon në spital, ja gjendja e saj

Këngëtarja e madhe Nexhmije Pagarusha ka përfunduar në spital gjatë natës, raportojnë mediat kosovare. Sipas.

Të dënuar për vjedhje fondesh, reagon regjisori i njohur shqiptar. Ja kë sulmon

Mediat me heret shperndane lajmin se Kastriot Çipi dhe Robert Budina, dy regjisorët më aktivë.

Ndriçim Xhepa sapo na la pa fjalë të gjithëve, nuk do ta besoni çfarë pune bën tani aktori!

Aktori i madh i skenës shqiptare, Ndriçim Xhepa është vetëpunësuar si administrator në pallatin e.

Regjisorët e protestës për Teatrin janë dënuar për vjedhje, morën para për film por…

Kastriot Çipi dhe Robert Budina janë dy regjisorët që kanë qenë më aktivë në protestën.