Princeshë Elia Zaharia sqaron pse firmosi për prishjen e teatrit, vajza e Yllka Mujos i shtang të gjithë

Princesha shqiptare Elia Zaharia ka reaguar lidhur me debatin mes artistëve për ndërtimin e një.

“Po ju lë, pas mos më ndiqni. Thjeshtë po…”, gazetari i njohur shqiptar na la sot pa fjalë

Gazetari i njohur Patrik Sadikaj ka dëshmuar se ka një penë të artë. Një poezi.

Vijnë foto të rralla nga dita e parë e martesës së çiftit të njohur shqiptar, emocionet e nuses dhe ndodhia e pakëndshme

“E shtunë , vesha fustanin e bardhë ; Kisha zgjedhje edhe kostumin kombëtar, por ishte.

Bota e magjishme nënujore, RAI: Thesari i fshehur në fund të detit në brigjet shqiptare

Një grup kërkuesish duan që autoritetet shqiptare të krijojnë një muze për të ruajtur dhe.

Nipi i Mbretit Zog sulmon Princeshën Elia Zaharia: Asht turp i madh…

Princeshe Elia Zaharia Zogu, është një nga 65 firmëtarët e peticionit dërguar krerëve të shtetit për.

Vijnë në Shqipëri dy aktorët e mëdhenj botërorë të Hollywood-it

Vijnë në Shqipëri aktorët me famë Hollywood-iane Jean Claude Van Damme dhe Mel Gibson. Filmi.

Ish-ushtaraku rrëfen historinë: Si u dashuruan Rikard e Marjeta Ljarja gjatë filmit “Në pyjet me borë ka jetë”

Para dyzet vitesh, në Bizë të Martaneshit u realizuan xhirimet e filmit artistik shqiptar “Në.

Ilir Meta sapo mori letrën që do tronditës opinionin publik, çfarë i kërkohet

Teksa debati per shembjen e Teatrit Kombetar sa vjen edhe behet me i madh, aktori.

Tregimi që më bëri gjatë të mendohem…e bija e shkrimtarit të madh nxjerr letrën që do ju përlotë

Elona Agolli, e bija e shkrimtarit te madh Dritero Agolli ka nxjerre një shënim te.

Çfarë ndodhi mbrëmë dy orë e gjysmë në zyrën e Veliajt? Mirush Kabashi: Unë dhe Ndrenika i kërkuam me forcë që…

Aktori i madh Mirush Kabashi teksa ka folur sot ne protesten e radhes te artisteve.