Çfarë ndodhi mbrëmë dy orë e gjysmë në zyrën e Veliajt? Mirush Kabashi: Unë dhe Ndrenika i kërkuam me forcë që…

Aktori i madh Mirush Kabashi teksa ka folur sot ne protesten e radhes te artisteve.

Fyeu Mirush Kabashin, Hervin Çuli thotë se ka marrë kërcënime: Ai ka vjedhur, ta justifikojmë se është ‘i Madh’?

Drejtori i Teatrit Kombetar Hervin Culi ka komentuar sot perplasjen verbale me aktorin Mirush Kabashi,.

Dikush më pret atje lart, më në fund do…Mmsazhi prekës i aktorit të madh shqiptar

Aktori i mirënjohur shqiptar, i dhjetra roleve ne kinematografine shqiptare, Viktor Zhusti ka qene një.

“Më falni por këto fjalë më dalin nga shpirti”, deklarata e fuqishme e Ndrenikës që po merr dhenë

Kjo video po ben xhiron e rrjetit qe pas publikimit te saj paraditen e kesaj.

I tha Mirush Kabashit se ka marrë rrogën kot, i përvishen keq Hervin Çulit: Mbylle o mjeran, i tregon dot…

Vijne reagimet e para per deklaraten e forte te drejtorit te Teatrit Kombetar Hervin Culi.

Robert Ndrenika shpërthen keq në Kuvend: Me keqardhje, por këtu fillon lufta

Aktori i madh Robert Ndrenika ka bere nje tjeter deklarate te forte sot teksa ishte.

Plas sherri mes artistëve, Hervin Çuli i përvishet Mirush Kabashit: More rrogën kot 15 vjet dhe tani na thua…

Debati per shembjen e Teatrit Kombetar ka vene perballe dhe ne perplasje te tjere artiste..

Robert Ndrenika ka një mesazh të fortë për Edi Ramën: Më turpëroi para kolegëve, nëse do e kisha përballë…

Aktori i madh dhe Artisti i popullit Robert Ndrenika kur doli ceshtja e shembjes se.

Aktorja e njohur reagon keq ndaj mediave: Shpëtova nga një që thërriste eskorta në…

U ndane pas 4 vitesh lidhje, por mesa duket kishte duruar shume. Aktorja e njohur.

Një tjetër lajm i trishtë, humb jetën në mënyrë të papritur këngëtari që fitoi…

Nje tjeter tragjedi ne kinematografi. Ndahet nga jeta në mënyrë të parakoshme këngëtari që fitoi “Amerika.