Fyeu Mirush Kabashin, Hervin Çuli thotë se ka marrë kërcënime: Ai ka vjedhur, ta justifikojmë se është ‘i Madh’?

Drejtori i Teatrit Kombetar Hervin Culi ka komentuar sot perplasjen verbale me aktorin Mirush Kabashi,.

Dikush më pret atje lart, më në fund do…Mmsazhi prekës i aktorit të madh shqiptar

Aktori i mirënjohur shqiptar, i dhjetra roleve ne kinematografine shqiptare, Viktor Zhusti ka qene një.

“Më falni por këto fjalë më dalin nga shpirti”, deklarata e fuqishme e Ndrenikës që po merr dhenë

Kjo video po ben xhiron e rrjetit qe pas publikimit te saj paraditen e kesaj.

I tha Mirush Kabashit se ka marrë rrogën kot, i përvishen keq Hervin Çulit: Mbylle o mjeran, i tregon dot…

Vijne reagimet e para per deklaraten e forte te drejtorit te Teatrit Kombetar Hervin Culi.

Robert Ndrenika shpërthen keq në Kuvend: Me keqardhje, por këtu fillon lufta

Aktori i madh Robert Ndrenika ka bere nje tjeter deklarate te forte sot teksa ishte.

Plas sherri mes artistëve, Hervin Çuli i përvishet Mirush Kabashit: More rrogën kot 15 vjet dhe tani na thua…

Debati per shembjen e Teatrit Kombetar ka vene perballe dhe ne perplasje te tjere artiste..

Robert Ndrenika ka një mesazh të fortë për Edi Ramën: Më turpëroi para kolegëve, nëse do e kisha përballë…

Aktori i madh dhe Artisti i popullit Robert Ndrenika kur doli ceshtja e shembjes se.

Aktorja e njohur reagon keq ndaj mediave: Shpëtova nga një që thërriste eskorta në…

U ndane pas 4 vitesh lidhje, por mesa duket kishte duruar shume. Aktorja e njohur.

Një tjetër lajm i trishtë, humb jetën në mënyrë të papritur këngëtari që fitoi…

Nje tjeter tragjedi ne kinematografi. Ndahet nga jeta në mënyrë të parakoshme këngëtari që fitoi “Amerika.

Sapo kishte nisur karrierën dhe ishte bërë i famshëm, aktori 20-vjeçar gjendet pa shenja jete papritur

Vdes papritur në moshën 20-vjeçare aktori i njohur i serialit “The Goldbergs”, Jackson Odell. TMZ shkruan.