Dilomati shantazhues/ Gazetarja si kurrë më parë nxjerr para mijëra shqiptarëve ska.ndalin: Telefonata që iu bë zyrtarit, po…

Gazetarja Klodiana Lala ka nxjerrë detaje të reja lidhur me shantazhin bërë ndaj zëdhënësit të.

“Ishalla më shkarkojnë”. Kush është gjyqtari që përgjërohej ta kapte Vettingu, kë.r.cënimi që mori brenda gjyqit: Po nuk…

Anëtarët e grupit të Shullazit kanë kërkuar dorëheqjen e gjyqtarit Arben Vrioni. Ky i fundit,.

“Ik mor…poshtërsi”. Ish-ministri i tij e ‘mas.akron’ sot, deklarata e tij e ‘zhburrëroi’ komplet: Sha.ntazh te ata që kanë….

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka folur sot me tone të ashpra pas fjalëve se.

Ngjarje tr.onditëse/ E punësuan për të mbajtur fëmijët, oh zot, ata e panë nga kamera, dadoja ‘tundte e shkundte’ 2 vjeçarin….

Policia e Shkupit ka arr.estuar një dado, pasi kishte su.l.muar fizikisht një fëmijë të moshës.

Le.m.eritëse/ Vjen lajmi i rë.ndë për nxënësit e helmuar, atje u përhap gazi me shpejtësi, ata tashmë….

Pak minuta më parë doli lajmi për helmimin e nxënësve të një shkolle 9 vjeçare..

Ur.gjente/ Mos shkoni në spitalet e Tiranës, mjekët ngrenë al.armin: Nuk kemi penj, vijnë për operacion, por…

Edi Rama dhe Ogerta Manastirliu vazhdojnë propagandën për spitalet në Tiranë, por mjekët kohët e.

Lajmi fundit/ Helmohen nxënësit e shkollës 9 vjeçare, ngrihet al.armi, dyshohet se…

Një tjetër helmim ka ndodhur gjatë ditës së sotme. Nxënësit e një shkolle 9-vjeçare në.

“Jooo Mateo, zgjohu bir, hapi sytë, shife mamin”/ Zilja ra si çdo ditë, por ai s’u zgjua më kurrë, nëna br.itma rrë.qethëse…

Bie tr.agjedia në familjen shqiptare. Mëngjesi i sotëm nuk ishte ai i çdo dite, një.

Lajm i befasishëm/ Del foto nga Krimet e Rënda, diçka e rë.ndë po ndodh atje, shihet Meta dhe…

Ashtu siç ishte paralajmëruar, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka regjistruar kallëzimin penal që Presidenti.

Lajm i rë.ndë/ Ishin duke u ndarë, burri mbledh shokët, oh zot ç’i bëjnë gruas, arsyeja është për të qarë

Një ngjarje e rë.ndë është shënuar në Iltali, ku një burrë 40-vjeçar u arrestua nga.