Publikohen të dhënat ‘bombë’ në RAI3 për Shqipërinë, do ju shqetësojë

Mediat italiane kanë publikuar një tjetër dokumentar që hedh dritë mbi rrugët e trafikut të.

Pas Tahirit, deputetja socialiste dedikim rrëqethës për Rajsin

Pas Saimir Tahirit, deputetja Blerina Gjylameti i ka kushtuar nje dedikim prekes Rajselda Hamza e.

Jonida Shehu ekspozon format trupore në plazh, kështu s’e keni parë asnjëherë

Jonida Shehu eshte nder prezantueset me te njohura dhe te komentuara ne median roze. Megjithate,.

E fundit/ Kërkohet shkarkimi i Arben Malajt nga Banka e Shqipërisë, kjo është arsyeja

Maxhoranca socialiste pritet të shkarkojë ish-deputetin e saj, Arben Malaj nga Bordi i Bankës së.

Rama dhe Fuga kërcë.nojnë Blendi Fezviun, zbulohet çfarë ndodhi në restorantin luksoz

Analisti Andi Bushati ka publikuar një shkrim, ku thotë se Edi Rama, Endri Fuga dhe.

Meta i ktheu mbrapsh ligjin për arin, Rama reagon urgjentisht dhe çudit me deklaratën

Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvend ligjin me ndryshime për rezervat shtetërore të arit,.

E papritur/ Nuk ndalet Meta, Presidenti kthen në Kuvend një tjetër ligj

Presidenti Ilir Meta, duket se do të vijojë të sfidojë Qeverinë me kundërpërgjigjet e tij..

Ekskluzive/ “Valdrin Pjetri i inkrim.inuar”, Basha tro.ndit socialistët nga Shkodra

Kryedemokrati Lulzim Basha nga Shkodra ka leshuar nje prej akuz.ave me te renda ndaj kryebashkiakut.

Aks.identohet tenori që këndonte himnin në protestat e opozitës, ja gjendja e tij

Ditën e sotme, është aksi.dentuar tenori i Partisë Demokratike Rudin Sata. Ai është aksi.dentuar në.

Deklarata e fortë/ Ngjela plas bom.bën: Do dëgjoni tm.erre të mëdha, janë gjetur…

Avokati i njohur Spartak Ngjela, nuk ndalet së surprizuari me deklarat e tij. Mbrëmjen e.