‘G.ropa që po hapni, do jetë juaja…’, Lulzim Basha përshkallëzon t.onet, ja kujt i drejtohet

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me projektin e qeverisë.

Ua sa e rëndë në Durrës, bie nga urbani fatorino femër. ‘Kinezi’ la derën hapur se kishte vapë

Shoferi lë derën e urbanit hapur nga vapa, rrëzohet në rrugë faturinoja. Ngjarja e fri.kshme.

‘3 vite nga…’, Rama jep mesazhin, ja me kë krenohet

Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me votimin 3 vite.

Publikohet letra ndaj Gjykatës Kushtetuese, ja ç’i kërkoi Voltana Ademi

Voltana Ademi, kryetarja e Shoqatës së Bashkive të Shqipërisë ka postuar sot kërkesën e plotë.

‘Pë.r.plasje të sajuara?’ Zbulohet takimi i fshehtë Rama-Meta, ja ku u panë dy net më parë

Kryeministri Edi Rama ka qenë dy netë më parë në Gjirin e Lalzit. Sipas gazetës.

Mori vesh lajmin e papritur sot në gjykatë, Saimir Tahiri nuk ndalet, bën postimin befasues

Pas lajmit që mori sot në gjykatë, dhe pasi foli edhe për mediat, Saimir Tahiri.

‘Qytetarë po taksoheni dhe se dini’, publikohet sk.andali

Përmes ish deputetes Izmira Ulqinaku, PD akuzoi sot qeverinë “Rama” se ka vendosur t’i ngarkojë.

‘Nisi me burra me musteqe e shkoi te ata me botox’. Ja kë thu.mboi Tahiri nga Kr.imet e Rë.nda

Ish ministri i brendshëm, Saimiri Tahiri u shpreh në përfundim të procesit gjyqësor te Krimet.

Kur tre vite më parë Donald Lu arriti të pamendueshmen me Bashën, reagimi i fortë

Si këto kohë tre vite më parë, Miratimi i Reformës në Drejtësi ishte një vendim.

“E joshin fëmijën dhe pastaj…’, socilogu jep alarmin: Të afërmit e tyre janë shumica e a.buzuesve

Pas disa rasteve të f.rikshme që kanë ndodhur kohët e fundit me të miturit shqiptarë,.