Lajm ur.gjent/ Sherr në mes të gjyqit të Shullazit, i pandehuri ia pl.as gjyqtares: Pse do ti moj të…

Është shtyrë pas de.bateve të ash.pra gjyqi në ngarkim të Emiljano Shullazit dhe 4 të.

Basha bën kthesën 180 gradë, u kërkon falje gjithë shqiptarëve, ja gabimi historik që ka bërë…

Kreu i PD-së Lulzim Basha gjatë një bashkëbisedimi me bizneset në Durrës tha se biznesi.

Kujdes, video përmban pamje të fo.r.ta/ Mësuesja ‘monstër’ rreh vajzën me aftësi të kufizuara, ajo thërret për ndihmë, nxënësit e filmojnë…

Rreh bru.talisht një nxënëse me aftësi të kufizuara. 32-vjeçarja amerikane Tiffani Shadell Lankford, u filmua.

“Ka dalë nga lokali ku e pi kafen çdo ditë me ***”/ Balla pl.as sekretet e Metës, ja takimi i ‘fshehtë’ dhe prapaskenat e errëta…

Kreu i Grupit Parlamentar Socialist ka folur mesditën e sotme në Kuvend sa i përket.

Pamje të rë.nda/ Mamaja po fliste në telefon, fëmija 1 vjeç hyn në tenxheren me ujë të valuar, oh zot ca pamjesh….

Një 1-vjeçar pothuajse gjeti vd.ekjen, pas djegieve të rë.nda në trup, me ujë të valuar..

Uou/ Spartak Ngjela lëshon deklaratën bom.bë, zbulon skenarin e fr.ik.kshëm: Do e hedhim mu si një ***, Ramën do e….

Avokati Spartak Ngjela në një shkrim në rrjetet sociale ka folur për nismën e krijimit.

“180 mijë euro për 8 minuta”. Ardit Gjebrea i ska.ndalizuar: Po e ***, mund t’më telefononte dhe të…

Mbrëmjen e kaluar u zhvillua ndeshja testuese në stadiumin e ri kombëtar. Ndërsa më 17.

Ur.gjente/ Sot në orën 1 e 30 qielli do nxjerrë fl.akë…ngjarja e rrallë, më datë 13 tjetër…

Ndodh vetëm 13 ose 14 herë në një shekull që Mërkuri të sillet si një.

“O k*r, më kë flet ti?”/ Ska.ndal, 2 policët rra.hin këmbësorin pse i pyeti, video po thy.en rrjetin

Një qytetar ka denoncuar dhu.nën e pashembullt, që disa punonjës policie kanë ushtruar ndaj tij..

Përgjaku lokalin e natës, identifikohet autori, emër shumë i njohur, më parë ai kishte….(Foto)

Të shtunën rreth orës 02:00 të mëngjesit, katër persona kanë mbetur të pl.agosur si pasojë.