Arta Marku mesazh prokurorëve të Shkodrës: Mos u ndikoni nga ndërhyrjet, Vetingu është…

Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku gjatë fjalës së mbajtur në analizën vjetore të.

Deputeti i PD bën kthesën e papritur: Pse vendosa të marr mandatin (video)

Gjatë protestës së mbajtur para Kuvendit më 5 mars, Arben Zeneli deklaroi se nuk do.

Çfarë i bëri bashkë dy politikanët e njohur, Meta drekon me Berishën (foto)

Presidenti, Ilir Meta dhe ish-Kryeministri Sali Berisha kanë qeverisur së bashku për një mandat edhe.

Dibranët i ankohen Bashës për situatën ekonomike: Këtë nuk na e ka bërë as Enver Hoxha…

Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar takime me qytetarë në Dibër në kuadër të.

Ja veprimi që bën deputeti më i ri i PD gjatë betimit: Ma kishte borxh…

Lefter Maliqi ka bërë sot betimin si deputeti më i ri i Partisë Demokratike. Bashkë.

Të fyer e të shpërfillur, ja cfarë kanë nisur drejt Shqipërisë, shqiptarët nga amerika

Për shpërfilljen e qeverisë shqiptare ndaj kërkesave për bashkëpunim me diasporën, shqiptarët ane mbanë botës.

“Ftesë për synetllëk”, frikë nga protesta surprizë, çfarë po bëjnë të rinjtë demokratë të paralamenti

Të rinjtë demokrate kanë shpalosur një mori parrullash para Parlamentit të Shqipërisë ndërsa godina është.

E FUNDIT/  I riu në panik, automjeti i tij në flakë, digjet….

Automjeti i një të riu në Durrës është djegur gjatë natës në lagjen nr.4. Ngjarja.

E para për Tiranën, ja kush do të ulet sot në karrigen e Lulzim Bashës

Pasi Lulzim Basha la mandatin dhe kjo u bë fakt edhe nga KQZ, demokratja e.

“Obobo, nisi tersi”, Arta Dade perzantuese dhe aktore?! Çfarë ndodhi kur sapo ishte fejuar

Arta Dade duket se nuk ka ndryshuar fare nga dalja e parë  në ekran. Për.