Ambasada Amerikane paralajmëron politikanët dhe gjyqtarët, publikon videon

Në tre vjetorin e votimit të reformës në drejtësi, Ambasada e Shteteve të Bashkuara të.

Kujtim Gjuzi shfaqet në shtëpinë e Tat Licit: Mikëpritëse në Shkodrën aristokrate

Deputeti Kujtim Gjuzi ka zgjedhur të kalojë fundjavën në Shkodër pranë disa miqve të tij,.

Zbulohet dokumenti i bujshëm: Ministrja e Financave, menaxhere bankash offshore në Bolivi, Mozambik, Salvador, Ekuador

Reagon FMN-BE, informaliteti dhe evazioni fiskal, nuk bëhet nga kioskat dhe shitësit e rrugës, por.

Nga Tom Doshi tek Ilir Beqja, 20 ‘peshqit e mëdhenj’ që i shpëtuan drejtësisë që po shembet

Gjykata e Lartë, turpi i kombit, u kthye në mburojë të politikanëve të korruptuar për.

‘Astiri’ në shtetrrethim/ Shpërthen banorja: Do na thoni ‘ju hëngsha m*tin na lironi…

Si çdo mbrëmje banorët e Astirit kanë dalë sërish në protestë ku kanë bllokuar edhe.

Nesër testi i radhës për drejtuesin e lartë të Prokurorisë së Apelit Shkodër

Drejtuesi i Prokurorisë së Apelit të Shkodrës, Elvin Gokaj do të mesojë të henen e.

Greqia akuzon Ramën për provokimin me Erdogan, kërcënon se Athina monitoron hapësirën ajrore të Shqipërisë

Me “sulltanin” turk kanë rënë në “dashuri” të gjithë udhëheqësit shqiptarë. E filloi Fatos Nano.

Situatë e tensionuar te ‘Astiri’! Policia rrethon zonën, organizohen banorët: I mbrojmë pronat me jetën tonë

Banorët e Unazës së Re vijojnë si çdo ditë protestën e tyre disa-mujore në mbrojtje.

Përgjigje Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç

Nga Sali Berisha Te dashur miq, dje ne konferencen e tij per shtyp presidenti i.

‘Si u vulos Reforma në drejtësi me puthjen Lu-Vlahutin mesnatën e 21-22 korrikut?’

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi në Facebook kujton votimin me 140 vota.