Monika Kryemadhi mesazh Ramës: LSI nuk është më e Metës, e qetësisë dhe dashurisë! Mos guxo të cënosh, se do…

Në një deklaratë në mbledhjen e Komitetit Drejtues Kombëtar të LSI, kryetarja e kësaj force, Monika.

“Luli do marrë gjysmën e qeverisë prapë e do shtyhen zgjedhjet?”, flet Rama: Ai do të bëhet kryeministër, por …

Kryeministri Rama është deklaruar edhe njëherë sot prerë se, jo vetëm nuk do të ketë.

“O më rrafe, o të rrafa”, Rama flet për debatet me Paulin Sterkajn: Ai është në avantazh se…

Kreu i qeverisë, Edi Rama, nga takimi i sotëm me banorë të Malësisë së Madhe,.

Rama, ‘fakiri’ dhe strategjia “5 vjet burg!”

Kryeministri Edi Rama ka kë.rcënuar me b.urg nga foltorja e Kuvendit qytetarët që do të.

Nishani i përgjigjet ashpër Veliajt: Rrugaç i pashkollë. U martua me paratë e “djersës” së mamasë, merr kurajon…

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka komentuarm mbrëmjen e kaluar protestën e fundit.

Akuzohen për shpifje, cilët janë 7 portalet e paditura nga vajza e çiftit Rama

Pak ditë më parë, vajza e bashkëshortes së kryeministrit Edi Rama, Rea Xhillari paditi në.

PD i bllokoi rrugën në hyrje të Shkodrës, reagon Rama

Dhjetëra protestues të PD i bllokuan rrugën eskortës së kryeministrit Edi Rama në hyrje të.

Autori i vr.asjes së vëllezërve Bilali, djali i anëtarit të këshillit bashkiak të Shkodrës. Ngjarjet e bujshme që lidhen me babë e bir

Publikohen edhe emrat. Arsen Stojku dhe Myslim Rama janë dy autorët e a.rrestuar për v.r.asjen.

Rama vjen në Shkodër, protestuesit i bllokojnë rrugët kryesore. Ja ç’po ndodh tani

Shefi i qeverisë, Edi Rama sot do të jetë në Shkodër. Po ashtu edhe në.

Dy vëllezërit BIlali u v.r.anë në derën e shtëpisë, policia pas 27 ditësh: Autori kryesor është…

Policia e Shkodrës tha se e ka identifikuar autorin kryesor të ngjarjes ku mbetën pe.