I del mashtrimi sheshit, Kejvina Kthella e pranon para gjithë shqiptarëve, shp.ërthen dhe re.voltohet për…

Kejvina Kthella u përfol shumë në media për lidhjen e saj me Redjan Rrajën, të.

Lajm i fundit/ Tërmet i fo.r.të gjatë natës, tm.errohen qytetarët, ja ku ishte epiqendra…

Pas Shqipërisë, edhe Firenze është go.ditur nga një tërmet i fo.r.të. Tërmeti me madhësi 4,5.

Dëshmia e saj nga spitali të th.e.r shpirtin/ Djali iu hodh nga kati i 5, vajzën dhe burrin ia varrosën, por ajo ende se di, oh zot,

Manjola Cakoni ende nuk e di se vajza dhe burri nuk shpëtuan nga tr.agjedia që.

“Edhe në ferr t’na çojnë…”. S’gjejnë qetësi as pas tërmetit, banorët e Thumanës mes lotësh, kanë vetëm një kërkesë, na dr.ithëruan

Thumana ishte një nga vendet që u go.dit më shumë nga tërmeti, por banorët edhe.

Lajm i fundit/ Ja ç’u detyruan nxënësit të bënin një ditë pas tërmetit fa.t.al, zbulimi ska.ndaloz, sot merret vendimi i rë.ndë

Një ditë pas tërmetit fa.tal, nxënësit e gjimnazit Sami Frashëri u lejuan të futeshin në.

Qytetarët ‘nxjerrin sekretin e Bashës’, Rama habitet: Ahh…Po ç’ne ai….hajt mo…

Kryeministri Edi Rama teksa ka inspektuar nga afër Porto Romanon, qytetarët e kanë informuar se.

1 ditë Kryeprokuror, Olsian Çela bën atë që s’bëri dot Arta Marku, pl.as paralajmërimin bo.mbë, ja kush do hetohet

Kryeprokurori i ri Olsian Çela një ditë pasi ka marrë detyrën, shkoi në Durrës për.

Ç’tha Braçe dhe Bushi për tra.gjedinë që ngitën dyshimet? Denoncimi bo.mbë, kush po përpiqet ta ‘fshehë’, ja spektakli i ‘pashpirtë’

Sekretari Ligjor në Partinë Demokratike Gazment Bardhi ka folur me tone tejet të ashpra ndaj.

Lajm ur.gjent/ Ma.s.akrohet 38-vjeçari, atë e g.rushtuan k.e.q, por ajo që sapo mësuam po na fut tm.errin

Një ngjarje e rë.ndë është shënuar mbrëmjen e djeshme. Në Martinsicuro, në Itali rreth orës.

S’kanë të ndalur lotët e Luiza Xhuvanit, merr lajmin e rë.ndë për të birin

Luiza Xhuvani nuk gjen qetësi. Pas arr.estimit të djalit për vr.asjen e katërfishtë në 2014,.