Pjesë e PS dhe në krah të Ramës prej vitesh, Ish-ministri sapo i ‘nguli thi.kën’, kapet nga gazetarët me ‘tme.rrin e tij më të madh’

Ish-ministri socialist i shkarkuar nga Edi Rama nga posti i anëtarit të bordit të Bankës.

“Pse e që.llova shokun e fëmijërisë? Ne kemi ngrënë bashkë, por ai…”. Zbardhet dëshmia, ja pse e vr.au Vilsonin jashtë lokalit…

Është zbardhur pak më parë dëshmia e shokut që v.r.au Vilson Tafçiun. 29-vjeçari Noel Dishi,.

Lëvizja bo.mbë/ Pritet sot dorëheqja e një politikani, ndodh kthesa e madhe në Politikë (Emri)

Ditën e sotme, politikani Glauk Konjufca pritet që sot do të paralajmërojë dorëheqjen, duke iu.

Virusi vde.kjeprurës/ Gazetarja flet nga Kina, pa le.m.eri me sy atje: Blini alkool mjekësor dhe…evitoni ur.gjent…

Gazetarja e redaksisë së gjuhës shqipe në radion e jashtme të Kinës Zhang Yan, e.

Zoti sapo bëri mrekulli/ Babai ‘dridhet’ se zë vendi, nëna ‘humb fjalët’ kur në ekran shfaqet ajo me…kërcim, emocione…

Një mrekulli do të konsiderohej rasti i djeshëm në emisionin ‘Pa gjurmë’, ku pas 22.

“Kam një vit që e di, jam nisur për…”. Kush i ‘shkroi’ Lefter Allës: O DAJA, ne e dimë për çfarë ke ardhur ti në pushtet…

Fill pasi Kryebashkiaku Lefter Alla me anë të një statusi në rrjetin social Facebook,  paralajmëroi.

Iu dha Videon Gazetarëve, por më pas nuk hapte telefonin, vjen lajmi i rë.ndë për Artan Hoxhën, ja ç’i ndodhi sot

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ka dhënë videon ku shfaqej Lefter Alla duke konsumuar lëndë.

“Të flasim sipas rastit…”. ‘Lajthitja e radhës së Ministres Gjonaj”, s’pyet as për kamera, ja ç’thotë për Videon e Allës

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar sot  për kryebashkiakun e Bulqizës Lefter Alla duke.

“Unë ty të q* robt”. Sh.err mes Tiranës, shoferi fik autobuzin në mes të rrugës, i hipën sipër ***, ua o zot i madh

Një skenë e turpshme ka ndodhur pak më parë. Një shofer i linjës së ‘Unazës’,.

Sho.kojnë deputetët e Ramës, ja ç’thonë para kamerave për Lefter Allën, si iu duk video duke pirë dro.gë?

Kreu i Komisionit të ligjeve Ulsi Manja  ka folur para gazetarëve lidhur me videon e.