Politikani shqiptar po sjell kontenierë banimi nga Zvicra, ja si funksionon zgjidhja më e mirë se çadrat

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka është duke bashkëpunuar me një sipërmarrës shqiptar në.

‘A caffee, caffee’, Rama kërkon të porosisë në lokalin italian por kamarieri i del shqiptar: Hajde këtu mor figurë hajde

Kryeministri Edi Rama do të marrë pjesë mbrëmjen e sotme në emisionin “Porta a Porta”.

Nuk ndihmoi financiarisht Shqipërinë, deputeti sh.përthen ndaj Macronit: Të kthejë 100 mijë eurot që servilët i dhanë për ‘Notre Dame’

Deputeti i opozitës së re dhe nënkryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Myslim Murrizi ka vënë.

Emocionuese: Zjarrfikësit italianë bëjnë një tjetër gjest human pasi largohen dhe tregojnë bujarinë e shqiptarit

Forcat zjarrfikëse italiane të cilat i erdhën në ndihmë pupullit shqiptar në këto ditë të.

Tre sizmilogë të njohur britanikë shpjegojnë tërmetin e 26 nëntorit dhe çka pritet më pas

Pas tërmetit me magnitudë 6.3 ballë që goditi vendin, ka pasur disa pasgoditje, disa me.

Lajmi Fundit/ “Harrohet” tërmeti për pak çaste, ndodh mrekullia në çadrat e emergjencës, ja ç’po ndodh atje këto momente

Një moment i mrekullueshëm ka bërë të mundur që ‘tërmeti’ i fr.i.kshëm të harrohet për.

Zëri i parë kundër/ Ish-zv.kryeministri shp.ërthen kundër inxhinieres Bozo: I vetmi pallat që shk.atërroi tërmeti, është ‘yti’….

Shumë nga ata të cilët nuk e kishin dëgjuar më parë zërin e saj apo.

Kryebashkiaku sapo ‘demaskoi’ Ramën, deklarata e tij po përhapet me shpejtësi, a do e ‘fshikullojë’ Kryeministri pas asaj që tha?

Ndërsa Kryeministri Rama prek ditësh u bën presion mediave se po përhapin panik, Kryebashkiaku i.

A do pushojnë pasgo.ditjet apo do zgjasin? Sizmiologu grek e thotë troç: Për fat të keq, do vazhdojnë deri në muajin….

Profesori i shquar i sizmiologjisë në Universitetin Aristotelis të Selanikut Kostas Papazahos, deklaron se pasgo.ditjet.

Tërmeti i ’79 i go.diti në Shkodër, ata u larguan, por tërmeti i ndoqi sërish, ja D.R.AMA e çiftit shkodran

Historia e tyre sa e dhimb.shme aq dhe e fri.kshme. Duket sikur ata ndiqen nga.