Lajm i fundit/ Fl.akë të mëdha tm.errojnë punonjësit, dalin me shpejtësi, dyshohet se gjithçka….

Një magazinë në Elbasan është përfshirë nga fla.kët gjatë mbrëmjes së djeshme në lagjen “Shënkoll”.

Lajm i fundit/ Po festonte ditëlindjen e të dashurës, dolën në lokal, ahh ç’ndodhi në atë festë, pikërisht atje para saj, ai….

Teksa ishte duke festuar ditëlindjen e të dashurës në lokal, është bërë e mundur vënia.

Paditet aktorja Delinda Disha, akuzat bo.mbë ndaj saj, ja ç’ka ndodhur

Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha, është paditur nga ‘Top Channeli’ në Gjykatën e.

400 shqiptarë në Kinë/ Qeveria shqiptare pa lekë, thirrje familjeve të paguajnë biletat e avionit

Ambasadori i Shqipërisë në Kinë, Selim Belortaja jep detajet më tëp fundit me situatën e.

Krye-këshilltari bashkiak i Tiranës, Toni (Genti) Gogu, harxhon 500 euro në muaj, për ushqim të 2 qenve raca “Labrador”

Kostoja totale mujore, për shëndetin, relaksimin dhe jetesën e 2 qenve dhe 2 maceve, është.

Ç’është kjo “4-AM”, që Erjon Veliaj dhe 7 ministra, i kanë dhënë 50 milionë euro tendera?

A është e vërtetë, që gjurmët e këtij biznesi, çojnë tek trafikant-oligarku Bashkim Ulaj/ SPAK,.

Ç’po ndodh? RENEA blindon qytetin, ja kush kërkohet

Forcat speciale RENEA kanë rrethuar që prej orëve të para të mëngjesit Shijakun. Burime bëjnë.

Ska qetësi toka/ Pas Turqisë, ja ku kishte lëkundje 6.3 ballë

Një tërmet me magnitudë 6.3 goditi ishujt Solomon të hënën, tha Shërbimi Gjeologjik i Sh.B.A.-së,.

Senida Mesi: Drejtorët e Shkodrës janë të paaftë dhe klientelistë

Nje deklarate e forte eshte dhene nga deputetja e qarkut Shkoder dhe ish zevendes kryeministrja.

Turqia u go.dit edhe vetë nga tërmeti, zv/ministri i Jashtëm: Ja vendimi i tyre për ndërtimin e banesave në Shqipëri

I ftuar në ABC-ja e mëngjesit me Enkel Demin mëngjesin e sotëm ishte i ftuar.