“Ç’a keni mor zot, më çmendët…”. Ç’pyetje ju bë Ramës, që ‘u zhduk’ me shpejtësi skëterrë nga takimi?: Ika, ika se u çmenda, po më…

S’i ka bërë dot ballë kërkesave të banorëve, dhe ka lënë në mes takimin me.

S’ka të sosur ‘budalliku’/ “Ore, unë them je, ti thua jo, tërmeti vjen për të shkundur çik”. Rama ‘lajthit’ komplet në Laç

Kryeministri Rama po përflitet ditët e fundit për ‘lajthitjet’ e tij në takimet me banorët.

Lajm UR.GJENT nga Shkodra/ Lëvizjet bo.mbë sapo u zbuluan, ja ç’po ndodh aty në këto momente

Lëvizje në radhët e gjyqësorit në Shkodër. Mësohet se Gjyqtarja e Apelit të Shkodrës Marina.

Se kishim parë kurrë kështu, Edi Rama paralajmërim bo.mbë, përgatituni, s’ka kthim pas…

Pas një video të shfaqur në media, ku një person go.diste shtëpinë me vare për.

Lajm i rëndësishëm/ Si po zhvendosen tërmetet? Ç’po tregojnë këto të dhëna? Del tabela, ja go.ditjet e fundit që thonë gjithçka …

Pas tërmetit 6.4 i shkallës Rihter që u shënua në vendin tonë, shqiptarët po jetojnë.

UA/ “Shau e pështyu” Ramën, Gazetari sot i papërmbajtshëm, ajo që tha për këta deputetë po na tr.ondit

Gazetari Ylli Rakipi është shfaqur shpeshherë i papërmbajtur para mediave, lidhur me ak.uzat ndaj Kreu.

Mori 3 shqiptarët, i futi në bagazhin e makinës, kjo gjyshe sho.koi dhe vetë policët, duke qarë iu tha se e vërteta ishte komplet ndryshe…

Ajo mori 3 shqiptarë dhe i futi në bagazhin e makinës, por u kap nga.

LAJM I FUNDIT/ Makina del nga rruga, kapërcen bordurën, ‘fluturon’ dhe bie në…uaa, brenda saj ishte….(FOTOT)

Një ak.sident si ata që shohim shpesh në filma aksion, ishte ai i mëngjesit të.

“Vetëm Ai s’ka faj!”. Sho.kon ish-ministri i Metës për Edi Ramën, nxjerr emrin e fajtorit të vërtetë për shkeljen e rë.ndë

Ish-ministri i qeverisë Rama-Meta, Ylli Manjani ka reaguar sot për të gjitha ak.uzat që bën.

Video që po th.y.en rrjetin/ Rama e pyet ku punon, përgjigja e vëllait të Sajmir Grekut të vr.arë nga tërmeti e lë me gojën hapur….

Tashmë e ka kthyer në një traditë, që prej ditës së tërmetit që la të.