Lajm i FUNDIT/ Sh.err i madh, kuptuan që do arr.estoheshin, autorët ‘derdhin karikatorin’ mbi policët, oh zot ç’po ndodh….

Një ngjarje e rë.ndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Nju Xhersi. Disa njerëz, përfshirë.

“Mizerabël….”/ Pas Ilda Bejlerit, Muç Nano ‘bën leckë’ Rovena Dilon, arsyeja po habit të madh e të vogël

Pasi shp.ërtheu ndaj prezantueses së sportit, Ilda Bejleri, Mustafa Nano tashmë ka shigjetuar edhe këngëtaren.

Tërmeti/ Dokumenti bom.bë i Këshilli Bashkiak, Prefekti sapo e lexon lemeriset, ja ç’po ndodh

Vendimi i Këshillit Bashkiak të Lezhës është kthyer mbrapsht nga Prefekti i Qarkut Gjok Jaku.

Bashkë për një kauzë, por sapo u përçanë, Arbër Hajdari i përvishet Elvis Naçit: O hoxhë, mos më ***

Ata janë për një kauzë të përbashkët, por mbrëmjen e djeshme në emisionin  “Opinon” Arbër.

Na hidh.ëroi/ Ndërron jetë aktori i njohur, ah sa shumë e kemi dashur (Foto)

Kinematografia është në zi ditën e sotme. Një ndër aktorët më të njohur për fëmijë,.

Del në pah ska.ndali te “Dua të të bëj të lumtur” i Arbana Osmanit, sa lek mori çifti për të treguar historinë dhe ç’iu tha Arbana

Një ditë pasi doli spoti për “Dua të të bëj të lumtur”, bashkë me të.

Ilir Meta tr.onditi dje gjithë Shqipërinë, vjen lëvizja ‘blic’ nga Prokuroria, ja kush do shkojë sot me “një këmbë”

Presidenti Ilir Meta dorëzoi dje provat lidhur me Kreun e KED, Ardian Dvoranin, ndërsa sot.

Uou/ 1 vit e 6 muaj për ish-deputetin, reagon ur.gjent Salianji: Prokurori politike, tani unë do…

Prokuroria ka dhënë sot pretencën për çështjen “Babale” pasi ak.uzohet për ka.llëzim të rremë bashkë.

UR.GJENTE/ Ilir Meta sapo publikoi videon BO.MBË

Ashtu siç deklaroi pak minuta më parë, pasi dorëzoi në prokurorinë e Tiranës, provat kundër.

“O vdeksha unë, na avash, e hodhi”. Incidentet gjatë takimit me Ramën, zbardhen bisedat e plota…

Kreu i qeverisë, Edi Rama, teksa ka qenë i i pranishëm në Shijak, ku është.