Lajm i fundit/ Lëshohet urdhër për arr.estimin e Kryebashkiakut të Ramës, mësohet se ai…

Ndaj Agim Kajmakut tashmë ka një urdhër arr.esti. Përveç shkarkimit  nga detyra nga Komisioni Qëndoror.

Lajm i fundit/ Kë.r.cënohet me jetë Prokurorja shqiptare, ja mesazhi i fr.i.kshëm që i erdhi në telefon, ishte ora kur sapo u fut në….

Të dielën në Pejë, një person ka ka.nosur përmes telefonit një prokurore dhe policinë Policia.

“Janë tanët..”/ Derdhet ar.ma në mes të qytetit, policia nuk ndërhyn, zbulohet shkaku tr.onditës

Një denoncim i fortë ka ardhur ditën e sotme nga ish-kryeministri Sali Berisha, duke iu.

Lajm ur.gjent/ Sherr në mes të gjyqit të Shullazit, i pandehuri ia pl.as gjyqtares: Pse do ti moj të…

Është shtyrë pas de.bateve të ash.pra gjyqi në ngarkim të Emiljano Shullazit dhe 4 të.

Përgjaku lokalin e natës, identifikohet autori, emër shumë i njohur, më parë ai kishte….(Foto)

Të shtunën rreth orës 02:00 të mëngjesit, katër persona kanë mbetur të pl.agosur si pasojë.

Oh zot/ Shp.ërthen në fl.akë makina para PD, ulë.rima dhe panik, di.gjet….(Foto)

Një automjet tip ‘Golf IV’ me targa AA 290 KN ka shp.ërthyer në f.l.akë orët.

“Rrojm vetëm me i rrogë teme”/ Ska.ndal në Bashkinë e Shkodrës, ‘nxjerr’ në rrugë të madhe punonjësit, ja megask.andali i tenderave…

Ditën e sotme një grup punëtorësh pastrimi në qytetin e Shkodrës kanë dalë në pr.otestë.

Zbulimi i madh, del foto, ja kush janë anëtarët dhe ‘koka’ e grupit të KÇK

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto, në të cilën, sipas tij, bëjnë pjesë anëtarët.

Lajm i fundit/ Ish-deputetja e PS pl.as bom.bën: Ne kemi vr.a.rë…

Ish-deputetja e PS-së Ledi Shamku kritikoi vendosjen e portreteve të dëshmorëve të Luftës Nacional-Çlirimtare si.

Oh zot/ Pl.as a.r.ma në mes të kryeqytetit, br.eshëri pl.umbash mbi 4 vetë, pë.rgjaket lokali i njohur….(Video)

Një pë.r.plasje me ar.më ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në hyrje të klubit të natës.