Lajm i rë.ndë/ Aty ku bëjmë plazh sapo kërciti ar.ma, uh nënë e zezë ç’u bë atje….

Sapo janë regjistruar disa të sh.t.ëna me a.r.më zj.arri në zonën e Ujit të Ftohtë.

“Ja pse heshta këto ditë”/ Lulzim Basha heq dorë nga ‘paqja’, akuza të ashpra Ramës për vde.kjet dhe tërmeti

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, zhvilloi mbrëmjen e sotme një mbledhje në selinë blu.

Erdhën menjëherë në ndihmë/ Përlo.tet gjenerali i FSK: Jemi vëllezër, nuk e harrojmë kurrë të…

Shqiptarët e Kosovës ishin të parët që u solidarizuan me tra.gjedinë natyrore të shkaktuar nga.

VIDEO/ ‘Doni të përsërisni një Durrës apo Thumanë të dytë?’/ Ja çfarë ndodh me pallatin në Tiranë

Kombinati ishte një ndër zonat e prekura nga tërmeti i 26 Nëntorit. Në këtë zonë.

FOTOT e fri.kshme/ Denoncimi në ShkodraNews: Kabina elektrike që rrezikon jetën e njerëzve, askush nuk…

Një denoncim i fortë ka mbërritur pak më parë në ShkodraNews. Një qytetar shpreh shqetësimin.

Tom Doshi me shokë nxijnë Shqipërinë/ Ditmir Bushati flet për kri.minelët ‘non grata’ në SHBA: Shqetësuese

Në një intervistë për Zërin e Amerikës të mërkurën, ish-Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, deputeti.

“Këta që u varin salçiçet në qafë të varfërve për të bërë fotografi…”/ Gazetari i njohur akuza Naçit dhe Hajdarit

Analisti dhe gazetari Mentor Kikia ka reaguar pas përplasjes mbrëmjen e djeshme në Opinion mes.

Lodrat “b.om.bë”, mësohen detaje tro.nditëse, fëmijëve u rrezikohet jeta, ja ku duhet pasur kujdes

Për lodrat e rrezikshme që tregtohen në vendin tonë, ka foluar në studion e emisionit.

Çfarë po ndodh me Kryeministrin?!/ Rama sh.okon serish: Ndihem më i vogël se Braçe

Ditëve të fundit, Edi Rama është parë vërdallë Shqipërisë apo edhe në aktivitete të ndryshme.

 ‘Do të të q* vajzën dhe gruan’, dëshmia sho.kuese, ja si nisi sherri që çoi në vr.asjen e 26 vjeçarit

Janë zbardhur të tjera detaje nga vrasja e ndodhur në Kavajë dy net më parë,.