E trishtë historia e burrit që u hodh nga pallati dje në Vlorë. La një letër dhe dy fëmijë pas! Gruaja…

Mësohen të reja detaje mbi personin i cili u hodh nga kati i tetë i.

Befasuese/ Grupi i Muratajt bëri prova para se… Ja çfarë kishte ndodhur para dy muajsh në Rinas

Një e dhënë tepër me rëndësi u zbulua sot nga gazetarët. Mësohet se grupi i.

I nxorën foton, policja e Rinasit qenka ngatërruar. Ja kush qenka ajo

Mediat publikuan foton e një femre e cila u tha se ishte policja e cila.

Dalin fotot, ja makinat që u përdorën në ngjarjen e bujshme të Rinasit

Dalin për herë të parë fotot e automjeteve që u përdorën në g.r.abitjen e parave.

Grabitja e Rinasit/ Forcat Speciale blindojnë Krujën, ja çfarë po ndodh

Vijon aksioni për zbardhjen e ngjarjes së Rinasit. Një aksion i madh policor është ndërmarrë.

Basha paralajmëron ashpër: Do bllokojmë çdo qendër votimi

Paralajmërim i fortë vjen nga opozita. Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha shprehet i bindur.

I vihet f.laka makinës së drejtorit të Hipotekës, çfarë dyshohet. Ja emri

Një ngjarje e dyshimtë sapo ka ndodhur në Laç. Mësohet se atuomjeti i një drejtori.

Partia e re, zgjedhjet dhe opozita jashtë Parlamentit. Vjen reagimi i fortë i Rudina Hajdarit

Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar sot teksa i ka bërë thirrje klasës politike të bashkëpunojnë..

Opozita ka vendosur kushte, Rama vazhdon me përgatitjet për zgjedhje. Ja veprimi i fundit që ka bërë sot pasdite

Ndërsa opozita e dalë jashtë parlamentit po kërkon që të plotësohen kushtet që ajo do.

U gjet e pajetë sot, dalin informacione të rëndësishme për gruan

Paraditen e sotme u dha lajmi për të. Burime nga uniformat blu të qytetit bregdetar.