‘Jam e f.r.ikësuar për jetën….’. Vajza e politikanes së njohur sho.kon me deklaratën: Na rrethuan shtëpinë. Reagon me shpejtësi politikania….

Vajza e një prej politikaneve më të shquara të Kashmirit, Mehbooba Mufti, i është lutur.

Kuj.des/ Mund të keni blerë dhe ju ushqime në këto dyqane, AKU tm.errohet nga ato që iu gjen këtyre bizneseve

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit gjo.bit me 2.9 milion lekë 3 subjekte dhe ndërpret aktivitetin në.

“Fshati digjet ku*va krihet”. Ikën Pjetri, betohet Kryebashkiaku i ri, por s’lirohet zyra, pl.as në Bashki….

‘Fshati digjet, ku*va krihet’, i thonë kësaj. Fill pasi iu p.l.as sk.andali me Vladrin Pjetrin,.

“Kush të rr.e.h të do”. Ministri i Ramës ta.llet k.e.q me turisten e dhunuar, i çon një dhuratë, ajo e sheh, e merr dhe …

Ministri Blendi Klosi ka vizituar sot familjen e turistëve spanjollë që u s.u.lmuan dje nga.

E fundit/ Ish-Presidenti i al.armuar: Em.e.rgjencë, një dyzinë njerëzish nga…po vijnë për të..

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka deklaruar me anë të një statusi në rrjetet sociale, se autori.

E fundit/ I jepet lamtumira prezantueses së njohur, pamjet janë vërtet të rë.nda, mamasë i bie….

Njerëz pa fund kanë marrë pjesë ditën e sotme për ti dhënë lamtumirën e fundit.

Jozefina e tha dy ditë më parë, sot konfirmohet: Kur ishte 19 vjeç, Valdrini ishte shërbëtor i…

Jozafina Topalli, dy ditë më parë me anë të një statusi në rrjetin social Facebook,.

“Një femër do drejtojë Bashkinë Shkodër, zbulohet emri i kryebashkiakes së re’

Akademiku i njohur, Artan Hoxha, ka reaguar pas vendimit të Valdrin Pjetrit për t’u dorëhequr.

Del video bo.mbë/ ‘Pas Valdrin Pjetrit, tjetër politikan me rekorde k.r.iminale, tr.afikant, pë.r.dh.unues dhe deri në…’

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, teksa e cileson Ramën, si një rre.zik për çdo familje,.

Fakte tr.onditëse/ ‘Cila është lidhja e Jozefina Topallit me Valdrin Pjetrin? Pastruesja: Ajo e mori..i dha…’

Valdrin Pjetri është dorëhequr ditën e djeshme nga pozicioni i Kryebashkikut të Shkodrës, pas ak.uzave.