Lajm sho.kues/ Dhu.në seksuale ndaj fëmijëve në kopësht, policia jep njoftimin se… (Oh zot)

Një dreq i vërtetë: kështu përshkruhet një kopsht fëmijësh në Torquay, Devon, Angli, ku njëqind.

I arrestuan nipin, vjen reagimi ur.gjent i deputetit të PS, sh.okon me deklaratën e fo.r.të

Rrahman Rraja flet për Abc News pas arrestimit të Redjan Rrajas si i dyshuar për.

Lajm i fundit/ At.entati ndaj Prokurorit Ndoja, arr.estohet nipi i deputetit të PS, ja si u ‘kuptua’

Është arestuar Redjan Rraja, për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja në Durrës. Redjan Rraja është.

Lajm ur.gjent/ Shpë.rthim i fuqishëm në një pikë gazi, ka disa të pl.agosur dhe…

Një shp.ërthim ka ndodhur pak momente më parë në një pikë shpërndarje gazi në Portëz.

Senida Mesi ‘zbërthen’ lojën e pistë të Ramës dhe Tom Doshit për drejtorët e Shkodrës, ‘shit-blerje’ me kokat e tyre, prapaskenat që fshihen…

Administrator” i pazarit të vendeve të punës, është Tom Doshi. Drejtorët që kanë paguar tek.

Lajmi fundit/ Kjo familje ka ur.gjent nevojë për ndihmën tuaj, po kalon tm.err prej 2 ditësh, vajza e tyre 18 vjeçe….

Një familje shqiptare në Kretë, Greqi, po kalon momente tensioni dhe ankthi për shkak se.

“Kishte gja.k kudo, qelbej era alkool”. Pastruesja ngre ala.rmin, zbulohet vr.asja makabër, këtë njeri e njeh i madh e i vogël

Është mister total mbi vr.asjen e Ricardo Marques Ferreira, parukieri i shumë yjeve, mes të.

Ur.gjente/ Pas të.rmetit, tjetër paralajmërim i fri.kshëm nga Presidenca: Rre.zikohemi….Ja ç’pritet të ndodhë

Presidenti Ilir Meta ishte sot i pranishëm në ekspozitën e artistit Avni Delvina, prej ku.

Ur.gjente/ Lajm tr.agjik nga PD, ngjarja e rë.ndë bie mbi kreun demokrat…

Një person është rrahur në mënyrë br.utale mbrëmjen e kaluar në Fan të Mirditës, ndërsa.

Hapet dosja e tm.errshme/ Zbulimi po na tr.ondit, kjo ngjarje e fri.kshme rre.zikoi të pafajshmit me jetë…

Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji u kthye pas në kohë për të ak.uzuar sërish kryeministrin.