E fundit/ Shkundet Kosova, pas Haradinaj jep dorëheqjen edhe zyrtari tjetër i lartë

Isa Mustafa nuk do të jetë më kryetar i LDK-së. Burime të Express kanë thënë.

Në tavolinën e Arta Markut ka shkuar një letër, përmbajtja e saj është shqetësuese

Me shqetësim, Partia Demokratike ka ndërmarrë një tjetër hap në funksion të zgjedhjeve të para.

Ngjarja ishte e paralajmëruar, e dinte dhe policia. Ja çfarë kishte ndodhur 3 ditë para k.rimit mes çiftit

Ashtu si çdo herë tjetër, edhe kjo ngjarje ka qenë e paralajmëruar për uniformat blu..

‘Ja kam dalë, as kësaj radhe nuk mund të jetë ndryshe’. Pas Haradinajt goditet një tjetër politikan

Pas ish kryeministrit kosovar Ramush Haradinajt edhe ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës Jakup Krasniqi, ka.

Makina u a.ksidentua natën dhe bllokoi rrugën, banorët nuk dalin dot nga shtëpia sepse…(fotot e çuditshme)

Një a.k.s.ident ka ndodhur në Tiranë sot, në rrugën ‘’Petro Cani’’. Sipas dëshmitarëve, kjo rrugë.

‘Alo, ndihmë’, gruaja nga Fieri t.rondit Policinë, ky burrë i ishte qepur nga mbrapa dhe…

Ndërhyrja në kohë e shërbimeve të policisë vë në pranga autorin e vjedhjes me dhunë.

Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, shmanget tragjedia

Nje bombul gazi ka shperthyer vetem pak minuta me pare ne lagjen Draçin ne qytetin.

Ramush Haradinaj dha dorëheqjen, reagon më në fund Ilir Meta

Ilir Meta ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj. Meta shprehet krenar.

I mori jetën gruas nga xhelozia, del fotoja: Ja kush është autori

Ka dalë fotoja e autorit që tro.nditi Durrësin duke v.rarë gruan nga xhelozia. Report TV.

Kryente veprime të t.urpshme para minoreneve, policia i bën “gjëmën” të moshuarit

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një të moshuar i cili kryente veprime të.