Oh zot e tm.errshme/ Spitali i Shkodrës paska gënjyer, ja ç’po ndodh vërtet aty

Shënohen 50 nxënës të helmuar në shkollën  “Adem Haxhia” në Postribë të Shkodrës të cilët.

Detaje nga aksid.enti në Shkodër/ Një nga të plagos.urit në gjendje të rë.ndë 

Një akside.nt ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Bujrime nga vendi I ngjarjes bëjnë me dije se dy automjete janë përplasur “ kokë më kokë”,.

Aksi.dent i rën.dë/ Përp.lset 18 vjeçarja 

Një aksid.ent i rëndë është shënuar pak minuta më parë në  “Kryqëzimi i Tales”,  nga të dhënat paraprake mësohet se një kamionçinë është përp.lasur me një makinë. Burime.

Helmimi i 26 nxënësve, reagon ur.gjent Spitali i Shkodrës: Pacientët erdhën shumë…

Lidhur me helmimin e nxënësve, ka reaguar menjëherë dhe Spitali i Shkodrës, ku theksohet se.

Lajm i fundit/ Humb jetën në ak.sident i riu shqiptar (Emri+Foto)

Një shqiptar ka humbur jetën në një ak.sident të ndodhur orët e para të kësaj.

Rama e tha dje para Parlamentit, zbulohet kush është prokurori i njohur që merret me organizata kri.minale…

Një ditë pasi kryeministri Rama tha në Kuvend se një prokuror ka lidhje me kr.imin.

Lajm i fundit nga Shkodra, 19 nxënës çohen me ur.gjencë në spital…

19 nxënës janë regjistruar të kenë shfaqur simptomat e helmimit. Ngjarja ka ndodhur një ditë.

Lajmi fundit/ Gr.abitet Ministria e Brendshme, Sandër Lleshaj ‘fsheh’ ngjarjen, Rama vë në lëvizje Prokurorinë, pasi pajisjet përmbanin…

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për vjedhjen që dyshohet se ka ndodhur ditën e.

Al.arm në Kuvend/ Rama po fliste në foltore, i vendosin në tryezë ‘sendin’ e dyshimtë, ai ngrihet me ur.gjencë

Kryeministri Edi Rama ka gjetur një “surprizë” të vogël teksa është ulur ne vendin e.

Video/ ‘Babalja’ sjell sh.err të fortë në Gjykatë, deputeti i PD pë.r.plaset k.eq me avokatin: Ato biçimet…

Ka pasur debate të fo.rta në seancën e sotme gjyqësore për çështjen Babale, ku po.