Detajet e dhimbshme/ E v.rau me thikë në zemër, pastaj mori makinën dhe iku. Si e gjeti djali dhe vëllezërit gruan durrsake

K.rimi në familje t.rondit sërish qytetin bregdetar të Durrësit këtë korrik. Burri i ka marrë.

“Tani le të shkojmë në zgjedhje, ia lë Presidentit detyrat”, kryeministri në lot para gazetarëve

Arsyeja pse ai sot dorëzoi dorëheqjen, është Tribunali Ndërkombëtar i Hagës. Ky i fundit e.

Del para kamerave dhe njofton vendimin e dorëheqjes, kryeministri shqiptar nuk mban dot emocionet

Ka njoftuar vendimin e tij para kamerave nën emocione të forta kryeministri i Kosovës Ramush.

LAJM I FUNDIT/ Jep dorëheqjen kryeministri shqiptar

Jep dorëheqjen kryeministri shqiptar. Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqje nga posti i kryeministrit të Kosovës..

“Politikanët me pranga në duar”, Basha habit, pasi foli për gazetarët shkruan b.ombën në Facebook

E gjithë drejtësia është nën kontrollin e plotë të Ramës. Vendimi i Gjykatës së Durrësit.

Ngjarja e rëndë me vajzën në Durrës, reagon urgjent Policia e Shtetit

Policia e Shtetit ka reaguar urgjent nga ;ajmet në media se ka fshehur ngjarjen e.

Lajm urgjent nga sinoptikanët: Rebeshe shiu, nxehtë, kujdes gjatë fundjavës

Fundjava sipas meteoroloëve parashikohet e kthjellet dhe e nxehte, ne bregdet dhe zonat e uleta..

Arrestimi i dy inspektorëve në Velipojë, sot në gjyq bëjnë deklaratën e fortë: Kur ikëm ne nuk dihet çfarë ndodhi në hotel

Gjykata e Shkodrës i la të lirë me garanci pasurore dy inspektorët e bashkisë Bledar.

Gjykata nuk e miratoi pasardhësen e Dakos, PS merr vendimin e papritur dhe hidhet në aksion

Hidhet në veprim PS, pas vendimit nga Gjykata e Durrësit që refuzoi të vërtetojë mandatin.

Rama bën gafën e madhe në orën 2 të natës në FB, shpërthejnë komentet: Ke parë Saliun në ëndërr?

Për kryeministrin Edi Rama, dita këtë të premte ka nisur shumë herët. Ishte ora vetëm.