Ç’po ndodh? Garda rrethon me ur.gjencë deputeten, ajo që po i bëhet është tr.onditëse, ndodhi ajo që u paralajmërua…

Katër ditë pasi nga foltorja e Kuvendit deklaroi se e kishin kë.r.cënuar në ambientet e.

Zbulimi bo.mbë/ Ja ç’ndodhi në të vërtetë në PS e Shkodrës, çfarë nuk u tha dhe pse u fshehën të vërtetat, zbardhet çdo ndodhë…

De.bate të fo.r.ta mes anëtarëve të Partisë Socialiste kanë përfshirë mbledhjen e sotme mbi emërimin.

Lajm ur.gjent/ NASA sapo publikoi fotot e fr.ikshme, ja ç’do ndodhë para Halloweenit…

Vetëm pak para fillimit të festës së Halloween-it, NASA ka publikuar disa pamje drithëruese. Agjensia.

Lajm i fundit/ Kë.r.cënohet me jetë politikani shqiptar, nxjerr presionin e f.ri.kshëm që iu bë në telefon, reagon ur.gjent policia

Nënkryetari i BDI-së është kë.r.cënuar me jetë përmes telefonit. Ish – Kryetari i Komunës së.

‘Të.r.met’ në Shqipëri, Edi Rama probleme të rë.nda shëndetësore, mësohet se ai do…

Zyra e shtypit e presidentit të Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, ka reaguar lidhur me.

Lajm ur.gjent/ 4 shqiptarët ishin në Shkodër, ajo që sapo u zbulua do tr.ondisë gjithë botën

Sekuestrohen 3 milionë euro pasuri, me burim të ardhurash nga aktiviteti kriminal. Bëhet fjalë për.

Megaskandali/ Rama ‘ur.dhër’ Lleshajt, asnjë lajm për djalin e Kryebashkiakut, ja ç’bëri ai 3 ditë më parë

Djali i Kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla, është arr.estuar 3 ditë më parë nga Policia.

Del video e tr.agjedisë/ Ja se si dy të rinjtë shtypën nënën e 5 fëmijëve, në momentin e fundit ata ishin duke…

Dy të rinj janë dë.nuan me 23 vite bu.r.gim pasi ndërsa po udhëtonin me shpejtësi.

Lajmi tr.onditës/ Ndodh e pabesueshmja për Saimir Tahirin, mësohet se ai sot…

Është zbardhur vendimi i Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish-ministrin Saimir Tahiri. Mësohet se.

Tr.onditet PS, Taulant Balla jep lajmin e papritur…

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla, dhe njëherësh drejtuesi politik i qarkut të.