Ur.gjente/ Ç’po ju ndodh banorëve? Ish-ministri publikon pamjet e rë.nda….

Ish-deputeti i PD, Tritan Shehu ka ngritur sh.q.etësimin se qarku i Gjirokastrës po shkon drejt.

Oh zot ça kemi ngrënë/ Minj të ngordhur dhe krimba mbi produktet e hapura, biznes shpërndante në çdo qytet prej 18 vitesh (Fotot)

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar 141.6 ton produkte të pasigurta në biznesin në pronësi.

Ur.gjente/ Instituti i Shëndetit Publik lëshon a.l.armin: Virusi i Nilit u shfaq përsëri, ku.jdes nga këto…

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga.

I nxori faturën Ministres/ Rama publikon sk.andalin e Berishës me hotelet në 2009, shifrat e ç.mendura që paguante vetëm për…

Një faturë e dalë nga ministria e drejtësisë për shpenzime delegacioni (700 euro), ka bërë.

Ur.gjente/ Njoftimi bo.mbë, ja kush do që.rohet nga vendi i punës

Kryebashkiaku Veliaj reagoi lidhur me sk.andalin e publikuar pak minuta më parë për abonetë dhe.

Lajm i fundit/ V.d.esin 3 policë, Ministria e Brendshme reagim ur.gjent…

Në një deklaratë me shkrim nga Ministria e Brendshme thuhet se si pasojë e shp.ërthimit.

Zgjidhen dy drejtuesit politikë në Shkodër, ja kush e zëvendëson Valdrin Pjetrin

Tom Doshi dhe Ilir Beqja do të jenë zëvendësuesit e Valdrin Pjetrit, si drejtues politikë.

Oh zot/ Mbytet fëmija në det, prindërit…

Një ngjarje tr.agjike ka ndodhur pas minuta më parë në plazhin e Durrësit. Një fëmijë.

Video/ Ç’po ndodh me Spartak Brahon? Policia niset me urgjencë, i rrethon shtëpinë

Policia ka marrë masa për ruajtjen e familjes së deputetit të Partisë Socialiste Spartak Braho.

Merkel ‘fsh.ikullon’ Ramën, nis këshilltarët në zyrën e Bashës, prova që i japin është shumë e f.o.rtë…

Kreu i opozitës, Lulzim Basha, ka zbardhur detaje nga takimi me nënkryetaren e CDU/CSU, Katja.