Video/ “Vr.itini, shf.arosini…”. Mbi varrin e të birit, mamaja lëshon kl.ithmat, me dheun që mban në dorë i betohet djalit…

Nuk e ka qarë me ligje, siç është zakoni i grave e nënave shqiptare, sidomos.

Lajm i fundit/ Arr.estohen zyrtarë të lartë të PS (Emrat)

Zbulohen detaje të reja nga arr.estimet në hipotekën e Durrësit. Mes të arrestuarve edhe funksionarë.

Pas Durrësit, antite.rrori ‘bl.indon’ një tjetër qytet, fr.ikësohen qytetarët, s’lejohet të hynë…

Një ditë përpara 1-vjetorit të vd.ekjes së Kostandin Kacifas, antiterrori ka “bl.induar” qytetin e Gjirokastrës..

Te.rror në Durrës, policia niset nga Tirana me 18 fugonë, e pabesueshme ajo që po ndodh atje…

Një operacion blic po zhvillohet në portin e Durrësit nga policia, pas një informacioni për.

Avokati i njohur tr.ondit Shqipërinë, lëshon deklaratën bombë: Ja kush i porositi 137 kg ko.kainë, provat…

Është lënë në fuqi masa e sigurisë “Arr.est me bu.r.g” për biznesmenin Gentian Malindi, që.

“Ma bëri ajo ku*va”. Gjen burrin e vd.ekur pranë biznesit në Shkodër, gruaja ul.ërima e br.itma

Shtetasi Arben Shijaku, 42 vjeç, u gjet mëngjesin e sotëm i vd.ekur pranë biznesit të.

Lajm i fundit/ Gjendet një person i vdekur në Shkodër

Gjendet një person i vdekur në aksin Bushat-Shkodër. Trupi i pajetë është gjetur në zonën.

Lajmi fundit/ Del informacioni sho.kues, celula te.rrosite vjen në Shqipëri, ja festa kur do go.diste…(Fotot)

Drejtori i policisë së shtetit Ardi Veliu zbuloi se është shkatërruar një celulë terroriste në.

Lajm i fundit/ Ngjarje ho.rr.or, gjendet të vdekur 39 persona brenda në kamion, ja ku po shkonin…

Një ngjarje ho.rror ka ndodhur në qytetin Essex në Angli. Mediat britanike raportojnë se 39.

Br.itma dhe ul.ërima nëpër pallat, gruaja pë.rgjërohej për ndihmë, banorët të tm.erruar, dy fëmijët e vegjël…

Një 40 vjeçar me origjinë shqiptare ka rënë në pr.anga të policisë, pasi rrahu me.