Meri Shehu ka një paralajmërim për të gjitha shenjat e Horoskopit: Ja çfarë ju pret në fundvit

Edhe një muaj na ndan nga ditët e fundit të një viti shumë të vështirë.

Nami në Elbasan, policia operacion masiv, ‘kokat’ përfundojnë në polici

Operacion në Elbasan prej disa orësh, ku janë disa të ndaluar, mes tyre nga fisi.

SHÇBA iu bën gropën, pesë zyrtarë përfundojnë pas hekurave

Përveç zyrtarëve, në pranga kanë përfunduar edhe 4 persona të tjerë Shërbimi për Çështjet e.

Analisti amerikan: Ju tregoj qëllimin e Vettingut të Donald Lu në Shqipëri

Nga L. Todd Wood Ambasadori Donald Lu ka një histori të gjatë e polarizuese në.

Katër vjet pa Dr.Florin/ Përlot bashkëshortja me mesazhin prekës

Ikën katër vjet pa Dr. Florin, këngëtarin dhe muzikantin e talentuar. Bashkëshortja e Dr.Florit ka.

Skandali/ OSHEE iu pret dritat banorëve të Unazës së Re

OSHEE iu ka prerë dritat banorëve të Unazës së Re të cilët protestojnë prej dy.

Pas takimit me britanikët, Basha merr vendimin historik

Partia Demokratike ka marrë një vendim historik që ka të bëjë me statutin e saj..

Gazetari i infiltruar paralajmëron ‘tërmet’: Ju tregoj kodet e mafies

Gazetari i njohur kthehet më 21 nëntor me një sezon të ri të “Clandestino” në.

Misi shqiptar pozon nu.do në bregdetin e Vlorës

Ajo ka zgjedhur këtë mënyrë për të ndërgjegjësuar qytetarët që mos të ndotin më detin.

Skandali, të gjitha kasat e bizneseve skualifikohen, duhet të…

Një Vendim qeverie që skualifikon kasat dhe detyron bizneset të marrin të reja. Partia Demokratike.