Sërish blof me propagandën, Veliaj përdor foto të vjetra edhe për rastin e tërmetit

Pasditen e djeshme Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 5.8 i.

Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, shmanget tragjedia

Nje bombul gazi ka shperthyer vetem pak minuta me pare ne lagjen Draçin ne qytetin.

Arr.estohen 2 inspektorë të Bashkisë Shkodër

Arr.estohen 2 inspektor te taksave ne bashkine e Shkodres. B.P. dhe I.M ndersa D.H eshte.

“Doktor nesër ka te.rror” Oficeri i RENEA-s i tregon Berishës çfarë pritet të ndodhë në Tiranë në mëngjes herët

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e një oficeri policie, i cili tregon se si.

“Furtunë” në administratën shqiptare, pushohen nga puna 600 punonjës

Një “furtunë të vërtetë ka shkaktuar platforma bashkëqeverisëse në radhët e punonjësve të administratës publike..

Aksident i rëndë, humb jetën 50-vjeçari

Një aksident i rende ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bypassin e Tepelenës. Një mjet.

Ekzekutohet biznesmeni në stilin mafioz

Një biznesmen i njohur serbo boshnjak është ekzekutuar në atë që mediat lokale e përshkruajnë.

Tra.gjedi në familjen shqiptare, një person v.r.et nusen e djalit, gruan e tij dhe më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë, ku një person ka v.r.arë nusen.

Kapet ko.kainë me vlerë 15.7 milionë euro, kishte si destinacion Shqipërinë

Një tjetër sasi ko.kaine është kapur në Maltë, një pjesë e të cilës kishte si.

Del nga rruga me motoçikletë, aksidentohet 65-vjeçari në Shkodër

Një aksident me pasojë plagosjen e një 65-vjeçari është regjistruar pasditen e sotme në rrugën.