Shpërthim i fuqishëm/ Hidhet në erë me tritol makina

Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë. Tritoli është vënë në.

Gjendet pa jetë në apartament aktorja e njohur

Aktorja dhe ish-kryetarja e komunës së Kisella Vodës, Biljana Beliçanec-Aleksiç, është gjetur sot e pajetë.

Gazetarja e njohur aksidentohet në autostradën Tiranë-Durrës

Gazetarja Mira Kazhani është përfshirë në një aksident rrugor gjatë ditës së sotme në autostradën.

Nesër është protesta e opozitës, por ç’po ndodh tani para kryeministrisë?

Kryeministri Edi Rama me sa duket ka vendosur të marrë masa, lidhur me protestën që.

Ngjarja që tronditi Shqipërinë. Si e ekzekutoi 13-vjeçari vëllanë e madh, telefonata me prindërit dhe…

Detaje të reja për ngjarjen e rëndë qe ndodhi mbrëmjen e djeshme në Peqin, kur.

Oh sa e trishtë, 20-vjeçari sonte u v.ra nga vëllai sepse…

U raportua për k.rim por dalin detaje të reja. Një i riu është vr.arë me.

Sapo ndodhi! Tr.onditet vendi, kërcet ar.ma dhe humb jetën një person

Vendi është t.ronditur sërish kët fundjave! Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur mbrëmjen e.

Shkuan në Angli për një jetë më të mirë, ja si përfunduan këta 3 shqiptarë

Si cdo person tjetër që ka zgjedhur emigrimin, edhe këta tre shqiptarë shkuan në Angli.

Qytetaret nisen drejt selisë së PS/ Ora 17:00 do të jetë surprize e hidhur për Rama-Ruçi

Edi Rama ka vendosur në mënyrë sekrete dhe ilegale që sot Kuvendi të zhvillojë një.

Plas breshëria e kallashit në mes të natës, policia blindon zonën. Mësohet se…

Korça është tronditur mbrëmjen e sotme nga të sht.ënat me breshëri ndaj një automjeti të.