LAJM I FUNDIT/ Burri ushtron dh*në ndaj gruas, p[as mbërritjes së policisë i gjendet…

Policia e Tiranës ka arr.estuar një 50-vjeçar, pasi ky i fundit kishte ushtruar dh*në fizike.

“Kunati i deputetit socialist është ki.ller me pagesë”

Lidhja e krimit me politikën në Shqipëri është vijon të denoncohet çdo ditë e më.

‘Jep dorëheqjen Edi Rama’!

Duke komentuar situatën e krijuar në vend, ku studentët vijojnë protestën, duke kërkuar t’iu plotësohen.

E turpshme/ Shoqërohen në komisariat dy studentë protestues!

Policia ka shoqëruar në komisariatin numër 1, dy studentë mbrëmjen e sotme, të cilët ishin.

Tym e flakë nga studentët, çfarë po ndodh tek Kryeministria

Studentët vijojnë protestën tyre para Kryeministrisë, pas ndërprerjes së përkohshëm për shkak të festave të.

Shpërndaje ta shohin të gjithë! Diçka po lëviz në Shqipëri, nesër një tjetër protestë

Protesta e studentëve ka hyrë sot në ditën e 14-të, ndërkohë  një tjetër protestë do.

Rama i frikësuar nga studentët blindon kryeministrinë, ja ç’po ndodh

Sot studentët pritet të organizojnë një tjetër protestë masive dhe policia është vënë në lëvizje..

Ngricë dhe borë, vjen lajmi i keq për motin pasdite dhe nesër

Ditët e ftohta dhe shiu do të vazhdojnë edhe gjatë pasdites së sotme dhe ditës.

Kaos para Kryeministrisë, deklarata urgjente e studentëve, çfarë po ndodh mes tyre?!

Qarkulluan zëra se studentët kërkuan seancë të jashtëzakonshme, por në fakt kjo është Fake neës..

A i frikësohet Edi Rama studentëve? Kjo lëvizje tregon shumë (foto)

Kryeministri Edi Rama është larguar menjëherë nga salla e Kuvendit sapo mbaroi fjalën e tij..