Ngjarja që tronditi Shqipërinë. Si e ekzekutoi 13-vjeçari vëllanë e madh, telefonata me prindërit dhe…

Detaje të reja për ngjarjen e rëndë qe ndodhi mbrëmjen e djeshme në Peqin, kur.

Oh sa e trishtë, 20-vjeçari sonte u v.ra nga vëllai sepse…

U raportua për k.rim por dalin detaje të reja. Një i riu është vr.arë me.

Sapo ndodhi! Tr.onditet vendi, kërcet ar.ma dhe humb jetën një person

Vendi është t.ronditur sërish kët fundjave! Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur mbrëmjen e.

Shkuan në Angli për një jetë më të mirë, ja si përfunduan këta 3 shqiptarë

Si cdo person tjetër që ka zgjedhur emigrimin, edhe këta tre shqiptarë shkuan në Angli.

Qytetaret nisen drejt selisë së PS/ Ora 17:00 do të jetë surprize e hidhur për Rama-Ruçi

Edi Rama ka vendosur në mënyrë sekrete dhe ilegale që sot Kuvendi të zhvillojë një.

Plas breshëria e kallashit në mes të natës, policia blindon zonën. Mësohet se…

Korça është tronditur mbrëmjen e sotme nga të sht.ënat me breshëri ndaj një automjeti të.

LAJM I FUNDIT/ Burri ushtron dh*në ndaj gruas, p[as mbërritjes së policisë i gjendet…

Policia e Tiranës ka arr.estuar një 50-vjeçar, pasi ky i fundit kishte ushtruar dh*në fizike.

“Kunati i deputetit socialist është ki.ller me pagesë”

Lidhja e krimit me politikën në Shqipëri është vijon të denoncohet çdo ditë e më.

‘Jep dorëheqjen Edi Rama’!

Duke komentuar situatën e krijuar në vend, ku studentët vijojnë protestën, duke kërkuar t’iu plotësohen.

E turpshme/ Shoqërohen në komisariat dy studentë protestues!

Policia ka shoqëruar në komisariatin numër 1, dy studentë mbrëmjen e sotme, të cilët ishin.