Tym e flakë nga studentët, çfarë po ndodh tek Kryeministria

Studentët vijojnë protestën tyre para Kryeministrisë, pas ndërprerjes së përkohshëm për shkak të festave të.

Shpërndaje ta shohin të gjithë! Diçka po lëviz në Shqipëri, nesër një tjetër protestë

Protesta e studentëve ka hyrë sot në ditën e 14-të, ndërkohë  një tjetër protestë do.

Rama i frikësuar nga studentët blindon kryeministrinë, ja ç’po ndodh

Sot studentët pritet të organizojnë një tjetër protestë masive dhe policia është vënë në lëvizje..

Ngricë dhe borë, vjen lajmi i keq për motin pasdite dhe nesër

Ditët e ftohta dhe shiu do të vazhdojnë edhe gjatë pasdites së sotme dhe ditës.

Kaos para Kryeministrisë, deklarata urgjente e studentëve, çfarë po ndodh mes tyre?!

Qarkulluan zëra se studentët kërkuan seancë të jashtëzakonshme, por në fakt kjo është Fake neës..

A i frikësohet Edi Rama studentëve? Kjo lëvizje tregon shumë (foto)

Kryeministri Edi Rama është larguar menjëherë nga salla e Kuvendit sapo mbaroi fjalën e tij..

‘Shembet’ qeveria, japin dorëheqjen tre ministra, Rama…

Qeveria ‘Rama 2’ po shkërmoqet totalisht në këtë fundvit, ndonëse Edi Rama po mundohet me.

LAJM I FUNDIT/Sot në orën 18.00 Lindita Nikolla jep dorëheqjen

Brenda pak ditëve paralelisht me rezistencën e palëkundur të studentëve, Edi Rama, po lëshon me.

A po zbythet Edi Rama? Kjo lëvizje e jashtëzakonshme ngre dyshime

Uragani i studentëve nuk ka te ndalur, ata janë ndarë në dy grupe ditën e.

Ushqime e batanije nga qytetarët, studentët: S’ikim pa ardhur Rama, gjithë natën këtu

Pasi qëndruan për disa orë para Ministrisë së Arsimit ku nuk morën përgjigje për 8.