Protesta masive, studentët bllokojnë hyrjen e Tiranës

Ka nisur marshimi masiv i studentëve drejt ministrisë së Arsimit. Protesta e sotme ashtu siç.

Gjimnazi “28 Nëntori” në Shkodër kërcënon nxënësit, ja skema që po përdorin drejtuesit

Dita e nesërme pritet të jetë një ditë shumë e ftohtë për qeverinë Rama. Kjo.

Po ndodh tani. Ja çfarë presionesh të jashtëzakonshme po bën Edi Rama në mes të natës

Burime të Syri.net, bëjnë me dije se kryeministri Edi Rama po i bën presion firmës.

Aksidentohet makina tek Liqeni Artificial në Tiranë, ka të plagosur

Një aksident ka ndodhur para pak minutash pranë Farit, te  Liqeni Artificial të Tiranës. Burime.

Hyn në fuqi ligji, së shpejti ndalohen për personat nën 18 vjeç këto pije

U mendua se ishte një deklaratë e kryeministrit për të tërhequr vëmendjen por jo. Tashmë.

Shokon këngëtarja shqiptare: Jam bise.ksuale dhe kam pritur momentin e duhur

Me sa duket nuk i kanë mjaftuar vetëm meshkujt që për hir të së vërtetës.

Babai i polices që humbi gishtat: Na kanë dhënë një fare shprese, po presim që…

“Është e patolerueshme ajo që ndodhi”, ka thënë babai i efektives së policisë që humbi.

Ish-zbuluesi: Tre ministrat e Enverit bënin qejf dhe blinin parfume të shtrenjta në Paris

Një ide e kremi krijuar por një njeri që e ka jetuar atë sistem mund.

E dhimbshme/ U arres.tua nga policia, protestuesja humb fëmijën

Një dramë me disa akte është luajtur dje në kryeqytetin shqiptar. Drama jo vetëm për.

Nuk mban më Basha, iu ngre zërin ndërkombëtarëve: Jeni për pasarela

Me sa duket kreu i PD nuk ka mbajtur më qëndrimin diplomat dhe neutral ndaj.