Hyn në fuqi ligji, së shpejti ndalohen për personat nën 18 vjeç këto pije

U mendua se ishte një deklaratë e kryeministrit për të tërhequr vëmendjen por jo. Tashmë.

Shokon këngëtarja shqiptare: Jam bise.ksuale dhe kam pritur momentin e duhur

Me sa duket nuk i kanë mjaftuar vetëm meshkujt që për hir të së vërtetës.

Babai i polices që humbi gishtat: Na kanë dhënë një fare shprese, po presim që…

“Është e patolerueshme ajo që ndodhi”, ka thënë babai i efektives së policisë që humbi.

Ish-zbuluesi: Tre ministrat e Enverit bënin qejf dhe blinin parfume të shtrenjta në Paris

Një ide e kremi krijuar por një njeri që e ka jetuar atë sistem mund.

E dhimbshme/ U arres.tua nga policia, protestuesja humb fëmijën

Një dramë me disa akte është luajtur dje në kryeqytetin shqiptar. Drama jo vetëm për.

Nuk mban më Basha, iu ngre zërin ndërkombëtarëve: Jeni për pasarela

Me sa duket kreu i PD nuk ka mbajtur më qëndrimin diplomat dhe neutral ndaj.

Basha nxjerr fakte skandaloze për vjedhjen tek Astiri: 2 mijë euro një gisht asfalt, Rama autor

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e ka quajtur jo një herë ‘hajdut’ kryeministrin Edi.

Gazetari tregon zgjidhjen: Ja si mund të strehohen banorët dhe të ndërtohet Unaza

Gazetari i njohur Erl Murati ka mbështetur protestën e banorëve të Unazës së Re dhe.

Aksident në hyrje të Shkodrës, vajzën me biçikletë e zë kamioni poshtë por…

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Shkodrës. Një vajze e cila ishte.

Çfarë po ndodh tek Astiri/ Banorët gjithë natën zgjuar, u zhduken…

Me sa duket Ministria dhe policia nuk e ka lënë me aq atxë që ndodhi.