Basha nxjerr fakte skandaloze për vjedhjen tek Astiri: 2 mijë euro një gisht asfalt, Rama autor

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e ka quajtur jo një herë ‘hajdut’ kryeministrin Edi.

Gazetari tregon zgjidhjen: Ja si mund të strehohen banorët dhe të ndërtohet Unaza

Gazetari i njohur Erl Murati ka mbështetur protestën e banorëve të Unazës së Re dhe.

Aksident në hyrje të Shkodrës, vajzën me biçikletë e zë kamioni poshtë por…

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Shkodrës. Një vajze e cila ishte.

Çfarë po ndodh tek Astiri/ Banorët gjithë natën zgjuar, u zhduken…

Me sa duket Ministria dhe policia nuk e ka lënë me aq atxë që ndodhi.

Zbutet qeveria? Ja çfarë ka bërë me banorët e Unazës së Re

Një ditë pas protestës me sa duekt ka një ndryshim në politikën e qeverisë por.

Prej 15 vitesh në kërkim nga Italia, kapet “i forti”. Akuza e rëndë

Një “i fortë” në zonën e Kurbinit ka parë qelinë pas 15 vitesh në kërkim.

U arre.tua me bujë, vjen vendimi për ish-zv.drejtorin e Burgjeve

Me sa duekt çështja ishte e destinuar të përfundonte pa fajtor me gjithë se krijoi.

Babai i acaruar nga gruaja i vë flakën shtëpisë. Ajo që ndodh është tragjike

Mosmarrëveshjet mes të dyve, të mbushura me grindje të dhunshme, vazhdonin prej disa kohësh. Gjërat.

“Njëri flinte me dritare hapur, tjetri nuk guxonte ta hapte as ditën”, historia e dy fqinjëve

Një tregim me një moral të qartë në fund për atë që na ofron jeta..

Qëlloi Ramën me këpucë, banori, punonjës i administratës. Zbulohet çfarë i ndodhi me fëmijët

Pas personit që guxoi të qëllonte kryeministrin Edi Rama me këpucë fshihet një histori e.