Iu zbulua “tendenca”, vjen vendimi për prokurorin e Tiranës

Një tjetër prokuror ngec në rrjetën e vettingut pas zbulimit të tendencë për të qenë.

Ish-ministri: Gjuha e përdorur nga Rama si ajo e Luftës së Dytë Botërore, ja çfarë kërkon të fshehë

Në një analizë të ngjarjeve të ndodhura dje gjatë protestës së banorëve të Unazës së.

Mesazhi i këngëtares, përlotet vajza e Manjola Nallbanit

Megjithëse në një moshë të re, ajo ka shkruar dy libra dhe me sa duket.

Bien masivë me gurë, bllokohet aksi i rëndësishëm kombëtar

Rrëshqitjet e gurëve pas reshjeve janë më se të zakonshme, sidomos në rrugët shqiptare. Mëngjesin.

Renato e thotë troç: Nëse nuk do ishte në “Hell’s Kitchen” do gjuaja këtë konkurrente

Me sa duket shkëndijat e shefit ishin vënë re nga të gjithë dhe që ai.

Kujdes lidhjen tuaj! Ja çfarë parashikon horoskopi për sot

Horoskopi sjell parashikimin e yjeve për për ditën e sotme. Dashi Sot do të ndiheni.

Pas protestës, policia merr hak. Nuk pyet as për minorenë e as për femra

Policia me sa duket është hakmarrë pas protestës së sotme tek parlamenti. Kjo pasi ka.

Zbulohen emrat, ja kush janë protestuesit që u rrahën nga policia e përfunduan në spital

Jo vetëm policë por edhe qytetarë të lënduar pas protestës tek parlamenti. Ndonëse policia ka.

Taksa nga Kosova, presidenti serb bën atë që nuk e imagjinonte askush

Askush nuk e priste një qëndrim të tillë nga Serbia e nga Presidenti i saj.

U bë i pasur nga skedinat e basteve/ Kush është prokurori që KPK ‘do i hajë’ kokën

Pas tij qëndron një histori e çuditshme dhe madje për të qeshur e për të.