Taksa nga Kosova, presidenti serb bën atë që nuk e imagjinonte askush

Askush nuk e priste një qëndrim të tillë nga Serbia e nga Presidenti i saj.

U bë i pasur nga skedinat e basteve/ Kush është prokurori që KPK ‘do i hajë’ kokën

Pas tij qëndron një histori e çuditshme dhe madje për të qeshur e për të.

Humbi gishtat e dorës, ja kush është policja që u plagos nga kapsolla

Mes efektiv♪7ve që u lënduan në protestën e banorëve të unazës është edhe një efektive..

“Jam vetëm 17-vjeç o të…”, pamje të rënda, policët fusin në mes minorenin, të bërtitura e lot

Lot, të bërtitura e pamje të rënda. Ky është momenti kur policia shoqëron një prej.

“Nuk zbres në nivelin tënd”, Basha i kthehet keq Ramës, i gjen një nofkë

Me sa duket një epitet i përdorur nga vetë Rama po i kthehet pas tani..

“Na god.itën me shkop gome”, pla.osen protestues tek Kuvendi, video e rëndë

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vizitoi policët e lënduar gjatë protestës po nuk i hodhi.

E papritur/ Jo vetëm fshehje pasurie, e paaftësi, ja çfarë zbulohet për prokurorin e Tiranës

Prokurori, i cili është njëkohësisht edhe kandidat për KLP do t’i nënshtrohet filtrit të vettingut.

Furgoni i firmës u kap në Qafë-Thanë, flet pronari: Ja e vërteta

Pronari i furgonit që kap në Qafë Thanë është shfajësuar. Ai tha se furgonin e.

FOTO/ Tym e përleshje, shihni protestën tek parlamenti

Përleshje tek Parlamenti mes protestuesve dhe policisë. Banorët e Unazës së Re kanë tentuar disa.

Furgoni me mall në Qafë Thanë, 8 cohen pas hekurave, policia: I përkiste…

Policia e Shtetit ka dhënë informacione për furgonin e kapur në Qafë Thanë dhe se.