Meri Shehu sapo dha lajmin më magjik për këtë shenjë horoskopi, ja ç’do i ndodh nga sot e tutje

Astrologia Meri Shehu, ka lumturuar sot një prej shenjave të horoskopit, që sipas saj do.

Video/ Ertila Koka nuk mban dot lotët, Rudina i kujton një njeri që e ka humbur: E përjetova shumë keq, 1 javë rresht vetëm…

Këngëtarja shqiptare Ertila Koka e ftuar në studion e “Rudina”, tregoi se sa shumë e.

Kanë lindur për të qenë triumfatorë, këto 5 shenja ‘do korrin sukses të jashtëzakonshëm’, e thonë dhe vetë….

Sipas yjeve, 5 shenjat e mëposhtme janë me shumë fat përsa i përket fushës financiare.

“Ula kokën në aeroport teksa isha duke…”. Sikleti që kaloi Rudina kur…: Nuk ja lejoja dot vetes, fati deshi që…

Rudina Demobacaj ka rrëfyer një episod të sikletshëm që ka kaluar gjatë lidhjes ‘së fshehtë’.

‘Pl.asin hapur me VIDEO kë.r.cënimet’ mes 2 aktorëve’/ “Mos u merr me mua po të them dhe njëherë se una ta ***”

Ermal Mamaqi dhe aktori i ‘Portokallisë’ Rezart Veleshnja shpeshherë shkëmbejnë batuta edhe të tepruara ndaj.

Fatma Methasani merr detyrën si Drejtoreshë, ja ku do e shohim tashmë, uaa na habiti

Të gjithë e njohim si moderatoren çapkëne dhe të ëmbël të IN TV. Bëhet fjalë.

E kemi ditur gabim të gjithë, ja shenjat që iu flet **** para gojës, ju ‘hipnotizojnë’ dhe ju besoni çdo gjë që ju thonë…

Disa nga shenjat e horoskopit njihen si më impulsive nga disa të tjera. Atyre iu.

Ç’po përgatit Arbana Osmani së bashku me Rudina Xhungën? 2 gazetaret bashkojnë forcat dhe ja ç’po përgatisin

Arbana Osmani ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shfaqet së bashku me.

Ja kush janë VIP-at që u sho.kuan nga fitorja e Arilenës, statuset e tyre “zhgënjyese” që habitën këngëtaren

Fitorja e Arilena Arës në  “Festivalin e Këngës” solli shumë zhgënjime. Shumë ishin ata që.

E thumboi dhe i shk.atërroi figurën, Alketa Vejsiu zihet ke.q me ndjekësit e tij pasi i përmendin ***, sharje dhe of.endime….

Olti Curri ka qenë një ndër kritikuesit e parë ndaj Alketa Vejsiut, duke e quajtur.