Prindër kuj.des, këto shprehje i dëmtojnë rë.ndë fëmijët

Në momentet e ner.vozimit, lodhjes, an.kthit apo inatit prindërit u thonë fëmijëve të tyre gjëra.

Robert Berisha harron Norën, ia ‘lyp’ live moderatores: Do e kisha bërë me…

Robert Berisha, ashtu sikurse e njohim të gjithë, bashkëshorti i këngëtares me origjinë kosovare, Nora.

Na habiti të gjithëve/ Nën ‘pu.shtimin’ e të kuqes dhe me gjoksin jashtë, Moderatorja tregon dashurinë e jetës (FOTO)

Jonida Shehu lë pamjen e saj serioze dhe pozon nga plazhi. E veshur me rrobebanjo.

Ua na ç.uditi/ Pensionisti shkon për kontroll, mjekët i japin lajmin se truri i tij…

Një 60-vjeçar kishte jetuar gjatë gjithë kohës me gjysmë truri, pa e ditur. Pensionisti nga.

Gazetarja përlot kolegët dhe fansat pas rrëfimit: Më shumë qava sot se nga dhimbjet e lindjes, nuk kishim lekë dhe motra ime….

Nje postim ne Instagram ka rrembyer zemrat e shume fansave te gazetares Fatma Haxhialiu dhe i.

Vijojnë rastet e rënda/ Akuza për ped.ofilo, arres.tohet këngëtari i njohur

Akuza të forta kanë rënë mbi emrin e reperit të njohur R. Kelly i cili.

Të përzierat në shtatzëni, tregojnë për zgjuarsinë e fëmijës suaj

Shtatzënia mund të jetë një kohë e mrekullueshme por edhe shumë sfiduese dhe përzierjet në.

E mit.ura në jug përdh*nohej 3 vite resht nga mësuesi, dalin detajet rrëqethëse pas rastit të Lezhës

Pas rastin të tm.errshëm të Lezhës ku vajza denoncoi të atin që abu.zo.nte sek.su.alisht me.

Këtij personi mos iu afroni, shmangeni para se të jetë vonë

Ndoshta nuk e keni kuptuar, por ka pasur raste qe jeni ndjere keq ose te.

Hera e parë te gjinekologu, goca këto gjëra duhet t’i dini patjetër, ndryshe mos u nisni

Nga Zhaklina Lektari-Tabu Është një takim që i ndodh të gjithë atyre që kanë një.