“Ah mor zog si nuk të ra me e shiju….”. Bes Kallaku “kujton” Zogun e Tiranës pas arr.estimit, ua sa e rë.ndë

Aktori Bes Kallaku ka shigjetuar Zogun e Tiranës. Pjesë e filmit të Bes Kallakut “Falco”.

Demaskohet Vera Grabocka, Redon Makashi bën deklaratën bo.mbë: Ka qenë ajo që na kërkoi që…se sipas saj ne ishim…

Këngëtari Redon Makashi teksa ka qenë i ftuar në spektaklin “Këndo Këngën Time”, ka rrëfyer.

Albano Bogdo sapo na habiti me gjestin, pas varësisë nga alkooli, aktori sho.kon të madh e të vogël, probleme edhe me…

Ka deklaruar varësinë nga alkooli, sot aktori Albano Bogdo ka habitur fansat me vendimin e.

Mbajeni larg para se t’iu shk.atërrojë jetën, të lindurit e kësaj shenje ‘ma.shtrojnë’ pa iu dridhur qerpiku

Bëni mirë ta mbani larg para se t’iu shk.atërrojë jetën.  Bëhet fjalë për shenjën e.

“Je i zënë me lëpirjet poshtë-lart dhe…” Kush e shp.artalloi me komente Muç Nanon, e rë.ndë shumë ajo që i shkruan

Mustafa Nano njihet për deklaratat e tij të for.ta. Ditën e djeshme, ai reagoi me.

“Unë e dua…”/Pasi fansat e pyesin nëse do kthehet me Stresin, Keisi i çudit të gjithë me përgjigjen

Këngëtari i njohur Stresi dhe Kejsi vetëm pak muaj më parë i dhanë fund martesës.

VIDEO e paparë/ Atleti nuk përmbahet, i prek b*thët gazetares ‘live’, reagimi i saj ju lë pa fjalë

Një gazetare po raportonte drejtpërdrejt maratonën e  vrapit në Gjeorgji teksa është përballuar me një.

“Kur ta fusësh ***”/ Bes Kallaku nxjerr mesazhin e rë.ndë që i erdhi në telefon, ka lidhje të menjëhershme me të bu.r.gosurit

Bes Kallaku ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm me filmin e tij ‘Falco’, i cili.

“Fitoi ajo sorra…”/ Fifi shtanget, ishte në lidhje ‘live’, bën atë që s’ia priste mendja njeriu: Ajo sorra ka pasur…

U shpall fituese e vendit të 2 me votat e publikut në “Kënga Magjike” e.

U ma.s.akrua me komente fyese e ak.uza të rë.nda, por ç’po ndodh sot mes këngëtarit dhe Ardit Gjebreas, zbulohet se…

Ditën e djeshme, lumë ak.uzash u lëshuan në drejtim të ‘Këngës Magjike’ dhe konkretisht ndaj.