Video/ ‘Je thjesht një tr*p’. Aktori su.l.mon hapur Edi Ramën pas asaj që i ka ndodhur

Aktori Rezart Veleshnja përmes një video që ka publikuar në Instagram ka s.u.lmuar kryeministrin Edi.

“Nuk i zuri b***a vend”/ Shp.ërthen bo.mbën e ditës, ja ku do e shohim bukuroshen e Top-it

Sezoni i ri televiziv që ka nisur këtë shtator, ka sjellë ndryshime të mëdha në.

Pr.i.shet miqësia mes Eni Çobanit dhe Ardit Gjebreas: Prit, më jep llogari….

Ardit Gjebrea në profilin e tij në Instagram ka publikuar një foto me Eni Çobanin..

Kë.r.cënon ‘live’ prezantuesja e njohur: Mos më dil para kurrë se do të ***. Ja kujt i drejtohet…

Rudina Dembacaj pak ditë më parë kishte një status në rrjetet sociale ku u “ma.s.akrua”.

Uou/ Zbulohet shtëpia e re e Edi Ramës në Dhërmi, pamjet janë madhështore

Historiani Arben Llalla ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku pretendon se ka zbuluar.

Pas Roberit dhe Norës, ndahet dhe Tuna me Patrisin, fansat i kthehen k.e.q: A ju ***

Pas ndarjes së çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, spekulimeve për ndarje nuk i ka.

Ilda Bejleri sh.a.n ‘live’ Shakohoxhën, tregon shkakun e vërtetë të she.rr.it: Kisha 11 vite që **** gënjen gruan për…

Moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri e ftuar sot në “Wake up” foli për shkaqet e.

Monica Bellucci thy.en kodin, pr.ovokon in.cidentin e rre.zikshëm (Fotot)

Bishti i gjatë i fustanit të Monica Bellucci, vuri në vështirësi drejtorin e Mostra del.

Ishte e gjitha një mashtrim? Dalin fotot e Norës dhe Robertit së bashku me pushime

E bujshme ndarja e Nora Istrefit me Robert Berishën dhe madje çështja ka kaluar edhe.

‘Me një p*dh si Bleona…’. Stresi përdori fjalën e rë.ndë, i kthehet k.e.q Bleona Qerreti, i publikon momentin kur ai…

Arkimed Lushaj ka realizuar këngën e tij më të re, dhe në tekst ka menduar.