Di të ruajë dhe sekrtetin më të errët, femra që i përket kësaj shenje horoskopi, njihet ndryshe si një ‘mrekulli’

1- Nëse fitoni zemrën e një gruaje “Dash”, vërtet mund ta konsideroni veten me fat..

“Me dhim.bje të thellë…”. Këngëtares shqiptare i copëtohet zemra, njeriu më i shtrenjtë i saj iku nga kjo botë…

Këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi është një prej emrave më të dashur të muzikës shqiptare.

Rrahu prezantuesen për një mashkull, Oriola Marashi bën veprimin e fundit ndaj ish-shoqes, e go.det në pikën e dobët

Modelja Oriola Marashi ka rënë gjithmonë në sy për shkak të formave të saj duke.

Jepini fund dyshimeve, këto shenja sot zbuluan gjithçka, ja kush janë burrat që s’bëjnë për familje…

Ka disa tipa burrash të cilët nuk duan të marrin përsipër impenjime dhe përgjegjësi, sidomos.

Ish-dhëndri i Jozefina Topallit sapo pl.asi bom.bën, deklarata që lëshoi do ‘shkundë’ nga themelet ****: Që kur u fut….

Luiz Ejlli, ish-dhëndri i Jozefina Topallit ka bërë një deklaratë të fortë teksa ishte i.

“Zhgënjim, padrejtësi dhe humbje qetësie”, Meri Shehu paralajmëron: Kjo shenjë gjatë javës do…

Java fillon fuqishëm me lidhjen e veshtire midis Marsit dhe Plutonit, te dy planetet do.

“Më jep 5 mijë euro ose do publikoj fotot’. Gazetari sha.ntazhon këngëtaren, nx.ehet situata: Sapo të regjistrova, ha bu.rg po…

Pas lajmit se Rezarta Shkurta pati një ‘zënkë’ me moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu.

Kush nga ju si ka menduar qoftë dhe një herë të vetme? Ja 20 gjërat që mendojmë dhe s’ia themi kurrë….

Për të shmangur “katas.trofa” sociale dhe profesionale, shumë prej nesh preferojmë t’i mbajmë disa gjëra.

Ky muaj do jetë një ma.kth, ja 3 shenjat që s’do gjejnë qetësi asnjë moment, do përballeni me…

Astrologët kanë zbuluar se si do të jetë ky muaj për shenjat e Zodiakut. Nëntori.

Ermal Hoxha në krah të një tjetër femre/ Gazetari nxjerr lajmin, shp.ërthen Rezarta Shkurta: Ku ishe, të kanë bërë…(Video)

Rezarta Shkurta është bërë pjesë e një kamere të fshehtë nga emisioni “Thumb on” dhe.