Ky lajm na habiti të gjithëve/ Murgesha shkon në spital me dhe.mbje barku, merr lajmin e befasishëm: Nuk e di si ndodhi….

Një rast i ri i një murgeshë trondit klerin sicilian. Pas historisë së habitshme të.

“Më kapi dhe më *** nga Korça në Tiranë”. Tro.ndit këngëtari, tr.auma që pësoi nga ish-truproja e Berishës (Rrëfimi i plotë)

Reperi Stresi, i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ka kujtuar gjatë intervistës gabimin më të.

Astrologët e zbulojnë, ja kush janë shenjat më ‘gënjeshtare’, s’duhet t’i besoni kurrë edhe nëse bëjnë këto veprime…

“Ai që nuk ka mëkatuar asnjëherë le të hedhë gurin e parë”. Kjo frazë e.

Video ska.ndaloze/ Sho.kon modelja shqiptare, nxjerr pamjet duke kryer marrëdhënie në dush

Modelja shqiptare Florida Sala njihet për jetën luksoze që bën, makinat e shtrenjta, pushimet në.

“Si ishte? Ishe nervoze?”. Çmendet aktorja, puthet live me prezantuesen: Ke **** shumë të butë (Video)

Jennifer Aniston dhe Ellen DeGeneres i kanë befasuar të gjithë me puthjen e fundit që.

2 vite nga ikja e Adelës, miqtë marrin vendimin e përbashkët, ja ç’bëjnë në kujtim të saj

Ndarja nga jeta e Adelajda Xhamanit prekur jo vetëm familjarë e miq por edhe shqiptarë.

“Kam dilemat e mia për…”. Arbana Osmani për herë të parë flet publikisht, trishton shqiptarët

Prej kohësh përflitet për rikthimin e “Big Brother”, rikthim ky i konfirmuar edhe nga “Top.

“Po bëhesh gati për fushatë me çunat e PS…”. Pas muajsh heshtje, shp.ërthen Rudina Dembacaj: Me…

AKtorja e dashur e humorit Rudina Dembacaj, nuk nguron të ndajë me ndjekësit e saj.

“Ua ça tm.erri, kardiologun të lutem”. Alketa Vejsiut momente paniku në avion, del video

Mesa duket Jonida Maliqi dhe Alketa Vejsiu kanë përfunduar pushimet e tyre luksoze dhe tashmë.

“Flisni e flisni po a…”. Dajana ‘fëlliq’ Meri Sehun: Kjo ishte kundër ***, bëni dot gjë…

Astrologe Meri ishte e ftuar në “Casa de los 3s”, ku gjatë emisionit foli për.