Ata u ndanë, njerëzit e Robertit dhe Norës sot iu bëjnë të pabesueshmen në rrjetet sociale: Nuk mund të heshtim…

Mund t’ju duket e çuditshme, por është e vërtetë. Njerëzit po organizojnë një protestë kundër.

‘Ke dal huq mor b*le’. Poston foton, aktori shan k.e.q ndjekësit, por ai i o.f.endon…

Aktori i humorit, Salsano Rrapi duket se po shijon disa ditë pushimi, ku ndër të.

Nevina Shtylla kapet mat, në shtrat me moderatorin e martuar, shoku i nxjerr ‘padashje’ foton

Bukuroshen brune, Nevina Shtyllën nuk do e shohim më në “Proçesin Sportiv”, pasi në sezonin.

Fiton loton amerikane dhe punoi si kamarier, sot ky shqiptar pushton faqet e mediave ndërkombëtare, ja si u bë i famshëm…

Biznesmeni shqiptar, Benjamin Prelvukaj ka marrë vëmendjen e mediave amerikane. Së fundmi, New York City.

Konfirmoi ndarjen, vajza nxjerr të vërtetën e Robertit dhe Norës: Sa e sa herë ta ka falur…

Ditën e djeshme Robert Berisha konfirmoi lajmet se ai dhe Nora Istrefi i kanë dhënë.

‘Ndjej dhi.mbje’. Bleona Qerreti rrëfen sikletin që po kalon për dy të shtrenjtit e saj: Do ta kapërceni….

Mbrëmjen e kaluar Robert Berisha pranoi publikisht ndarjen nga Nora Istrefi. Lajmin e bëri të.

‘Avash moj..E kapi prej fyti dhe e …’. De.gradon sh.erri mes dy këngëtareve shqiptare në dyqan, zbulohet se shkak ishte kjo…

Adelina Ismaili, e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 ka treguar për herë të.

‘Ta bie shpirtin n’fyt’. Emina Cunmulaj i kthehet k.e.q burrit, më pas i kërkon falje, por ai merr vendimin e pakthyeshëm…

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam.

Video/ Avioni rrë.zohet në det, ky pilot bën veprimin e mrekullueshëm, pushton rrjetet sociale…

Një avion i vogël është rrëzuar në brigjet e Kalifornisë, ku fatmirësisht si piloti dhe.

Video e rëndë/ P.l.as sh.erri me pasoja fa.tale në koncertin e Dhurata Dorës, fansat mbi trupat e njëri tjetrit…

Një incident me pasoja fa.tale ka ndodhur së fundmi në koncertin e reperit të njohur.