Doni të zbuloni ‘misionin tuaj’ në jetë? Ekspertët sapo e zbuluan, këto numra do ju thonë gjithçka…

Cili nga ju është i apasionuar pas numerologjisë? Nëpërmjet numrave është e mundur të zbuloni.

Ishin të pandara, Ingrit Gjoni ‘th.yen’ heshtjen, flet për Çiljetën: Atë periudhë…I prishte lekët me….

Nëse nuk i ke dëgjuar këngët “Puçi puçi” apo “Mike dhe rivale”, atëherë nuk e.

“Ku e ke ****”. Fansat zbulojnë të dashurin e ri të Rudina Dembacaj, ja kush është personi që ka lidhje me PS….

Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar një foto të cilën e ka shoqëruar me mbishkrimin “Mëngjese.

Transformohet këngëtarja e famshme, fansat ‘shqyejnë sytë’, për herë të parë zbulon ‘sekretin’

Adele ka humbur aq shumë peshë, saqë në fotot e fundit të publikuara nga festa.

Uou/ Çifiti Arbana-Eduart sapo u ‘zbuluan’, ja sekreti që fshihnin prej kohësh, ky detaj sapo na tha gjithçka

Që tashmë janë bashkë dhe kanë filluar të jetojnë së bashku nuk ka më dyshime..

Sëmuret Armina Mevlani, Shkëlzeni i përgatit surprizën gjigande, ja ç’ndodh kur sapo hapet dera e shtëpisë…

Blogerja Armina Mevlani duket se nuk ka kaluar një javë fort të mirë për shkak.

Sk.andal me RTSH/ Televizioni publik sh.okon të madh e të vogël, gazetari e ‘demaskon’, ja ç’bën me festivalin

Festivali i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, gjithmonë ka krijuar debate dhe polemika pas shpalljes.

“10 gënjeshtra që ne shqiptarët i besojmë dhe i trashëgojmë brez pas brezi”

Nga Lutfi Dervishi Fallacy është një fjalë që anglezët e përdorin kur një argument apo.

Rozana Radi e sëmurë rë.ndë, prezantuesja Fiori Dardha kërkon ndihmë, nxjerr videon tr.onditëse…

Moderatoret e emisionit “Boom”, Fiori Dardha dhe Rozana Radi shpeshherë në rrjete sociale shpërndajnë video.

“Ty lumtë *** që të…”. Alketa Vejsiu ‘fl.akë për fl.akë’ me fansat, pasi i përmendën burrin ajo s’përmbahet…

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu ka udhëtuar drejt Marokut bashkë më këngëtaren.