Katër vjet pa Dr.Florin/ Përlot bashkëshortja me mesazhin prekës

Ikën katër vjet pa Dr. Florin, këngëtarin dhe muzikantin e talentuar. Bashkëshortja e Dr.Florit ka.

Zbulohet çfarë i dhuroi kryeministri rus këngëtares shqiptare

Këngëtarja shqiptare, Elhaida Dani, duket se po korr sukses të madh edhe jashtë Shqipërisë. Ajo.

Pas ndarjes me Seldin, Mimoza Shkodra në krahët e reperit të njohur

Kjo ndarje shokoi shumë fansa të cilët kanë ngelur akoma nën vorbullën e pyetjeve të.

Djali i Adelina Ismajlit është rritur kaq shumë, por flokët e tij të heqin trurin

Një grua e bukur dhe e zgjuar e cila pavarësisht se u bë nënë, duket.

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë artisti i njohur shkodran

Një lajm i keq për artin në Shqipëri, artdashësit por jo vetëm. Një zë i.

Vajza bën 7-vjeç, këngëtarja e madhe përlot me urimin e ndjerë

Ajo i ka bërë të voglës një urim mjaft të ndjerë dhe fjalë të ëmbla.

‘Të financon i dashuri apo merr kredi’, ja si i përgjigjet këngëtarja Arian Canit

Sapo ka dalë në skenë dhe sigurisht që kureshtja është shumë e madhe se si.

Ups, këngëtarja tregon momentin e sikletshëm: Rashë me të pasme, fustani…

Makthi më i keq i cdo këngëtareje dhe njeriu, të rrëzohesh kur je në qendër.

Reperi shqiptar i bën një dhuratë speciale vëllait, reagimi i tij për të mos u humbur

Jo shpesh marrim dhurata të tilla si kjo që reperi shqiptar i ka bërë vëllait.

E mbajti sekret! Këngëtarja shqiptare na jep lajmin e shumëpritur

Një lajm i bukur dhe i gëzuar. Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Maya është.