Reperi shqiptar i bën një dhuratë speciale vëllait, reagimi i tij për të mos u humbur

Jo shpesh marrim dhurata të tilla si kjo që reperi shqiptar i ka bërë vëllait.

E mbajti sekret! Këngëtarja shqiptare na jep lajmin e shumëpritur

Një lajm i bukur dhe i gëzuar. Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Maya është.

Beatrix Ramosaj provokon sërish, ndez imagjinatën e fansave (FOTO)

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, ka kohë që nuk është shumë aktive në muzikë. Megjithatë,.

Vajzës së këngëtares i djegin makinën, dëshmia: Dyshoj për hakmarrje sepse…

Një automjet tip “Smart” është djegur plotësisht dy ditë më parë në qytetin e Bilishtit..

Nuk do ta besoni se kush është këngëtarja shqiptare që është maskuar kështu për Halloween

Këngëtarja e njohur ka lënë të gjithë pa fjalë. Genta Ismajli është gati për festën.

“Oriola Marashin dhe b***ët e Kallashit”, reperat nga Anglia tallen keq me grupin e Noizyt

Rivaliteti mes grupeve të repit ka nisur prej vitesh në Shqipëri, por prej disa kohësh.

Enca kërkon burrë në Paris, ekspozon gjoksin bombastik në maksimum

Ashtu siç njoftoi dhe më aprë Enca është nisur për disa ditë pushimi në Paris,.

Reperi shqiptar kapet mat me një seksbombë (FOTO)

Reperi shqiptar, Getinjo, ndodhet në Finlandë i angazhuar me punë. Reperi shqiptarë ka shkuar atje.

Këngëtari e thotë hapur: Kam pirë aq alkool, sa kam mbushur 3 autobota

Në vitin 2015, këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka u arrestua nga policia pasi po drejtonte.

Rezarta Shkurta dedikim plot dashuri nipit të Enverit

Me sa duket çifti e ka lënë pas të kaluarën. Prej pak javësh nipi i.