Greta Koçi merr dhuratën romantike për ditëlindje

Greta Koçi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është dhe.

VIDEO/ Oops! Ylli i muzikës rrëzohet në skenë gjatë performancës në Las Vegas

Këngëtarja Jennifer Lopez ka mbajtur së fundmi një koncert gjigant për mijëra fansat e saj.

Nora Istrefi shkëlqen edhe pa Robertin në dasmën e Gjikos dhe Elitës

Nora Istrefi nuk kishte si të mungonte në dasmën më të madhe të këtij viti.

Rita Ora pas 6 vjetësh jep lajmin e bukur për fansat

Rita Ora ka lumturuar të gjithë fansat e saj me lajmin që sapo ka dhënë..

E kritikoi për tatuazhin, Dua Lipa i kthen përgjigje epike fanses (FOTO)

Dua Lipa na ka zbuluar një pjesë mjaft interesante nga fëmijëria e saj. Me një.

Këngëtarja e njohur zbulon se ka abortuar tri herë brenda dy vjetëve

Artistët kohët e fundit po flasin çdo herë e më shumë për problemet që kanë.

Ariana Grande thyen heshtjen, përlot me dedikimin për Mac Miller

Ditë më parë, reperi Mac Miller ndërroi jetë. Shkaktar i vdekjes së Miller thuhet të.

Ish-i dashuri miliarder i Morenës feston ditëlindjen në Tiranë në shoqërinë e një femre tjetër

Ish i dashuri i Morena Tarakut, Sasha Sobhani ka disa javë që po qëndron në.

Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri, shoqërohet me reperin shqiptar (FOTO)

Dafina Zeqiri po kalon një periudhë të ndjeshme në jetën e saj private, ku duket.

Çfarë po ndodh me çiftin VIP… Loredana dhe Mozzik pas hekurave?

Ata janë ndoshta këngëtarët më tip dhe një çift që po i reziston kohës. Ndonëse.