Konfirmohen thashethemet, këngëtari i njohur njofton largimin nga muzika

Këngëtari i njohur italian Al Bano Carrisi ka konfirmuar se do të largohet nga bota.

Vetëm dy javë pas lindjes, këngëtarja rikthehet në formë

Rreth dy javë më parë Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja.

Pas postimit për ndarje, flet gruaja e këngëtarit të njohur

Çifti është përballur me një ‘krizë’ të internetit. Në profilin zyrtar në Instagramin e këngëtarit.

Eleni Foureira sërish në vëmendje të mediave, provokon me deklaratën e saj

Këngëtarja Eleni Foureira vazhdon të jetë në interesin e mediave greke për shkak të origjinës.

Pas dasmës së fshehtë, këngëtarja zbulon vendin përrallor të muajit të mjaltit

Edhe pse askush nuk dinte asgjë për lidhjen e dashurisë së Rona Nishliut, këngëtarja i.

Jo vetëm reper, këngëtari do të provojë veten edhe si aktor

Reperi i njohur Majk është shumë i pëlqyer dhe i kërkuar nga publiku shqiptar. Ai.

Linda Halimi tregon pse zgjodhi skena erotike me një femër dhe çfarë mendon për seksualitetin

Pas përfaqësimit të Shqipërisë në Festivalin Europian me këngën “World”, Lindita Halimi kthehet në muzikë.

Na trembi me video nga spitali, këngëtarja shqiptare sot bën lëvizjen e papritur

Ajo na frikesoi por edhe qetesoi njekohesisht dy dite me pare, kur nxori nje video.

“3 minuta në skenë për të mos kënduar 37 vjet”. Historia e muzikantit shqiptar do ju lërë pa fjalë

Dorjan Nini një nga kompozitorët dhe këngëtarët shqiptarë që pjesëmarrja në festivalin e 11-të i.

‘A t’ka ra najher me marrë n’gojë najgjo?’, këngëtarja habitet nga gazetari. Ja çfarë ndodhi

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, së fundmi ajo ka qenë e ftuar në një emision,.