Mariah Carey dobësohet dhe shokon fansat, zbulohet dieta dhe sekreti i saj

Kengetarja e famshme dhe aq e dashur Mariah Carey i ka mahnitur fansat e saj.

Këngëtarja e madhe humbi jetën, por të afërmit tani i duan pasurinë. Ja lëvizja e tyre pa mbushur 40 ditë

Ajo humbi jeten pak jave me pare, pas nje beteje me semundjet qe e kishin.

Ja kush është personi që krijoi incident në koncertin e Elvana Gjatës

Zbuloheet emri. Mirsad Bojku është personi qe eshte arrestuar për shkak të një rrahjeje në.

Ajka i lë pa gjumë, Xhensila ia punon bukur Besit dhe i nxjerr videon natën vonë

Besi dhe Xhensila jane nje dyshe shume komike. Ata se fundmi janë bërë prindër të.

Ambasadori britanik pret në zyrë Era Istrefin:Je e ftuar…

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Era Istrefi ka takuar sot me ambasadori e Britanisë së.

Thotë se është tronditur kur e ka marrë vesh, këngëtarja zbulon edhe për fansat të vërtetën e saj

Ajo njihet si diva e muzikes botërore. Keto kohe, Beyonce ka zbuluar një detaj që.

Këngëtari shqiptar futet në arkivol, tmerrohen fansat

Reperi shqiptar Fero i cili po numëron shumë klikime në  Youtube dhe dëgjohet më së.

“Pashë një ëndërr sikur bëra një këngë dhe bota filloi të kërcejë në rrugë. Ishte e tmerrshme,” Drake del me mesazh të fortë

Padyshim qe kenga e tij, e kthyer ne sfiden me te cmendur te momentit ne.

Ishte në buzë të vdekjes, këngëtarja e njohur pranon të…

Javën e kaluar këngëtarja e famshme u dërgua me urgjencë në spital në gjendje të.

Ndahet nga jeta papritur këngëtari i njohur, kolegia e shkatërruar mesazh prekës

Eshte ndare nga jeta papritur aktori dhe modeli që u bë shumë i famshëm me.