Thyen heshtjen për ngjarjen e rëndë në jetën e sj, këngëtarja sapo na përloti

Craig ishte djali i madh i këngëtares Tina Turner, si fryt i lidhjes, me saksofonistin.

Befason Endri Prifti: Jam i zhgënjyer, kam vendosur të largohem nga Shqipëria dhe…

Romantik në muzikë dhe rebel në jetë, Endri Prifti i shpreh me zë të lartë.

Grabitës të armatosur i hyjnë në shtëpi reperit të njohur

Shtëpia e reperit të famshëm, French Montana eshte pikasur nga grabitësit. Dy persona të armatosur.

Soni ndez Durrësin dhe tregon atë që nuk e ka bërë kurrë në jetë

Kengetarja e njohur dhe aq e dashur per publikun shqiptar, Soni Malaj performoi në një.

“Më vinte turp të shkoja të merrja rrogën”, rrëfehet Dj i famshëm shqiptar

Një ndër Dj më të hershëm të Top Albania Radios, Dj Aldo ishte sot në #thuajemepesi.

Këngëtarja e famshme u dërgua me urgjencë në spital, sot zbulohet e vërteta çfarë i ndodhi

Këngëtarja e famshme Demi Lovato e cila ka shumë ndikim tek të rinjtë në mbarë.

Dy vjet pasi e paditi, Olti Curri dhe Soni Malaj bëjnë veprimin që nuk e priste njeri

Mesa duket Soni Malaj dhe Olti Curri kane bere paqe. Këngëtarja dhe opinionisti kane dale.

Xhensila lindi, Besi nxjerr foton e parë të vajzës dhe tregon kuptimin e emrit të veçantë të saj

Aktori i njohur Bes Kallaku ka postuar fotografinë e parë të vajzës së tij dhe.

Pas Eleni Foureira, një tjetër këngëtar i njohur vjen në Tiranë. Ja se kur

Mesa duket kjo verë do të jetë e nxehtë për sheshin “Skënderbej” ne Tirane. Pas.

E gjetën pa jetë papritur, familja e këngëtares gjen edhe gërshërë. Në kërkim burri

Një ndër këngëtaret më të njohura në Sri Lankan, Priyani Jayasinghe, u gjet e pa.