“Nuk e kuptova si arrita në shpi”, këngëtarja e njohur shqiptare tregon momentet e tmerrit nga tërmeti dje

Pa frikë ajo konsiderohet një divë e muzikës shqiptare. Manjola Nallbani vazhdon të jetë një.

Ai publikon këngën e re, vajza që thonë se e ka të dashur bën atë që s’ua priste mendja

Butrint Imeri dhe moderatorja Kiara Tito janë përfolur prej kohësh për një histori dashurie e.

Lajm i trishtë për këngëtaren e njohur, djalin ia gjejnë pa jetë në shtëpi. Dyshimet e para

Një lajm i trishtë vjen per personazhin e njohur te muzikes boterore. Djali i madh.

Këngëtarja është shtatzënë dhe ka një problem: Dua të bëj s*ks, por nuk marr dot frymë

Cardi B, reperja e njohur me famë botërore është kthyer në një nga këngëtaret më.

Do habiteni, e dini se kujt shqiptare ia ka dedikuar James Blunt këngën “You’re beautiful”?

James Blunt u rikthye pas kaq shumë vitesh për të kënduar ”You’re beautiful” në mes.

Çunat na befasuan me hitin e ri, del video që ka marrë mijëra klikime në pak orë

Me patjetër që do të jetë një hit i kësaj vere. Bëhet fjalë për një.

Shkon në Rusi për të parë Botërorin, këngëtarit të njohur i ndodh gjëma në hotel

Mes personazheve te njohur qe ndodhen ne Rusi per te ndjekur ndeshjet e Boterorit, eshte.

Tronditet bota e muzikës, gjenden pajetë dy yjet e njohur

Nje tjeter lajm i hidhur per boten e muzikës, pak orë pas lajmit per vrasjen.

I marrin nëpër dasma, shikoni sa ua ‘masin kokën’ me para njerëzve këngëtarët shqiptarë

Gjithkush që bën një dasmë dhe ka te ftuar kengetare qe kendojne live e di.

Pas këngës së Luanës dhe Bujar Qamilit, Çiljeta sjell bashkëpunimin që nuk pritej

Kjo vere duket se do te jete e mbushur me bashkepunime te cuditshme. Pas atij.