Këngëtarja e njohur merr vendimin e papritur, fejohet pak pasi nisi lidhjen

Këngëtarja e njohur dhe e dashur per publikun, Ariana Grande i ka habitur të gjithë.

Këngëtarja shqiptare: Si më ngacmoi babai i një dhëndri në një dasëm ku këndoja

Kengetarja e njohur shqiptare dhe aq e dashur per publikun, Era Rusi ka qene e.

Deklaroi në gjuhën shqipe se i donte shqiptarët, grekun e gjen belaja në Greqi

Ardhja e tij për koncert në Tiranë shkaktoi shumë bujë dhe reagime në Tiranë. U.

Në SHBA ka punuar edhe si pastruese e dado, por sot është këngëtare e njohur. Albëria tregon si e kërkuan pas divorcit por…

Ajo nuk flet shpesh per jeten e saj private, teksa kur bie fjala per kete,.

Çmendet Noizy! Këngë tjetër me Altin Sulkun, shikoni reperin si këndon popullore (video)

Reperi famshëm shqiptar Noizy është rikthyer sërish me një tjetër këngë të re. Bëhet djalë.

“Fustanin e fejesës e kam blerë tek ‘Gabi’”, këngëtarja shqiptare na habiti me ato që tha

Këngëtarja Orgeza Zaimi njihet per stilin e saj te veshjes dhe mbrëmjen e djeshme në.

Zbulimi tronditës, këngëtarja dhe familja e saj kërcënohen me vdekje

Zbulohet e verteta e frikshme, pasi nje nga fansat e Taylor Swift ka derguar disa.

E dinit pse Rovena Dilo zgjodhi të këndonte në gegërisht? Na e tregoi sot

Kengetarja Rovena Dilo ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan sot ku foli.

Habit Soni: Dy muaj unë kam qenë në depresion kur u ndava nga …

Kengetarja e njohur Soni Malaj ka qene pjesë e grupit i cili përbëhej nga Dorina.

Plas keq në Sanremo, këngëtari italian fyerje raciste kundër shqiptarit. Ermali i thotë…

E trishte qe edhe sot, vijojne paragjykimet dhe “helmet” kunder shqiptareve neper bote. Rasti me.