‘I dashur Rama, ik si zotëri dhe merri me vete zagarët!’

Nga Agim Hushi Tenori me famë botërore, Agim Hushi, njëherësh ish-kandidat për deputet i Partisë Socialiste,.

“Mirupafshim Shqipëri, unë po iki! Vërja flakën vetes se unë nuk dua të digjem!”

Nga Silvana Begaj Faik Konica: “Në qoftë se Shqipëria do të vdiste ndonjëherë, atëherë në.

A do të arrestohet ‘Kumbari’ Edi Rama nga SPAK? 10 akuza

Nga Erl Kodra SPAK, Struktura e Posaçme Anti Korrupsion filloi punën. Me një numër të kufizuar.

Spartak Ngjela: Tërmeti na tregoi, se duhet të varrosim mafian e fuqishme të ndërtimit

Nga Spartak Ngjela Erdhi më në fund koha që edhe në Shqipëri të shporret përfundimisht.

Profesor Kabo: Kujt i shërben Ilir Meta

Nga Përparim Kabo Gjuha e Presidentit të Republikës ndaj Ambasadës Amerikane në Tiranë drejtuar me.

Edi Rama, Zeusi ynë

Nga Edmond Tupja Shpresoj, së pari, që zoti Kryeministër do ta gjejë kohën për ta.

“Uroj që vitin e ardhshëm askush të mos kujtohet”, çfarë i ka ndodhur Patozit më 22 korrik?

Nga Astrit Patozi NË VEND TË NJË URIMI PER REFORMËN Reforma në Drejtësi nuk ka.

Mero Baze: Haradinaj po bën rolin e viktimës, ja çfarë do të ishte burrëri

Shkrimi i plotë i Bazes: Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë dorëheqjen dhe ka.

“Takimi im i parë me Pablo Escobar”

Nga Kreshnik Saphiu Ishte mbrëmje dhjetori. Shiu që binte me rrebesh dhe vetëtimat drithëruese më.

“Ishte një fëlliqësirë, nuk do pendohem më për fjalorin”, shpërthen gazetari i njohur

Nga Mentor Kikia Akademikët në protestë: Duam Gjinushin, Duam Gjinushin Kam shkruar nja dy herë.