Përtesa popullore!

NGA DENIS DYRNJAJA Aq e dëshpëruese është gjendja e reagimit publik në këtë vend sa.

Pse të protestojnë shqiptarët, që plazhisti Lulzim Basha të rikthehet për herë të 5-të në pushtet?

Nga Kreshnik Spahiu Dje sheshet kryesore në Bukuresht u pushtuan nga protestuesit që u përleshën.

Shqiptarë të diasporës: Bëhuni si rumunët!

Nga Enver Robelli «Ne nuk largohemi pa u larguar ata», «Mjaft është mjaft», «Largohuni para.

Lëreni Edin të pushojë!

Ndërsa Edi Rama ka nisur pushimet, të gjithë opozitarët e tij i kanë filluar një.

Si varfërohemi në pushime

Tek Ryanair janë hedhur në grevë – sërish. Dhe bëjnë mirë. Sepse fluturimet vetëm për.

Dënimi kapital nuk ia zgjidh hallin shoqërisë primitive

Nga Enkel Demi Është e tmerrshme ajo që ndodhi në Selenicë. Është e papërshkrueshme kjo ngjarje,.

Ritvani u kap, tani ta ushqejmë e ta respektojmë me paratë e mia, të tuat…

Ritvani u arrestua. Policia permbushi detyren, sipas ligjit. Ne kishim dikur nje Repart Eleminimi e.

Ne, brezi i Kadaresë dhe brezi i Unikatilit

Nga Sokol SHAMETI Kam nisur prej disa ditësh përshtatjen me idenë se të mbetesh prapa.

Ajo i dërgon një seri me SMS titrash dhe Basha flet

Lulzim Basha është një ndër të shumtit në këtë vend që NUK LEXON! Ajo i.

“Berisha, si ajo prostituta që iu bën moral femrave të ndershme. Ndihmoi për shfarosjen e shqiptarëve dhe boshnjakëve nga serbët, pastaj përdori Argitën dhe Lulzimin”

Përfshirja e Sali Berishës në debatin mbi ndryshimin e kufijve mes Kosovës dhe Serbisë dhe.